‘Çorum’u STK’larla birlikte yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Sekerkant Derneği'ni ziyaret etti.

‘Çorum’u STK’larla  birlikte yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Sekerkant Derneği'ni ziyaret etti.
31 Mart 2019 mahalli idareler genel seçimleriyle ilgili çalışmalarını sürdüren MHP Adayı Şahin, Semerkand Derneği’nden gelen daveti geri çevirmedi.


Partiden yapılan açıklamaya göre, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan ve parti yöneticileri ile birlikte derneği ziyaret eden MHP Adayı Kenan Şahin, dernek başkanı Dr. Kağan Kamaşak ve dernek üyeleri ile görüştü.


Dernek başkanı ve üyelerinden genel sorunların yanı sıra Çorum'a yapılacak hizmetler hakkında istişarede bulunan MHP Adayı Şahin, belediye başkanı seçilmesi halinde sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte ortak aklı kullanarak işbirliği içerisinde Çorum'u yöneteceğini söyledi. Dernek Başkanı ve yönetim kurulundan gelen talepleri de not alan Şahin, Çorum’a dair söyleyecek sözü, yapılacak planı ve düşüncesi olan herkesle görüşeceğini dile getirdi.


Dernek Başkanı Dr. Kağan Kamaşak, davetlerini geri çevirmeyerek ziyarete gelip kendilerini dinleyen MHP Adayı Kenan Şahin'e teşekkür ederek seçimlerde başarılar diledi.


Dr. Kağan Kamaşak, MHP Adayı Kenan Şahin'e günün anısına Tasavvuf ve Nakşibendilik isimli bir eser hediye etti. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER