‘Cumhur İttifakı ile istikbalimiz aydınlanacak’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmaları kapsamında Laçin ilçesini ziyaret etti.

‘Cumhur İttifakı ile istikbalimiz aydınlanacak’

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, seçim çalışmaları kapsamında Laçin ilçesini ziyaret etti.

Yapılan açıklamaya göre Aras, Milletvekili Aday adayları Fikret Aktağ ve Turan Kalıpçı ile il ve merkez ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler programında ilk olarak parti teşkilatına gitti. Laçin Teşkilat yöneticileriyle görüşen Aras, ardından da esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafların ilgisiyle karşılanan Aras, daha sonra ise Laçin Mal Müdürlüğü, İlçe Kaymakamı, Emniyet Amirliği, ve Laçin Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında özellikle de Cumhur İttifakı konusunda bilgileri paylaşan Milletvekili Adayı Aras, “Cumhur İttifakı Türkiye’nin kader seçimlerine mührünü vurup desteğini aldığı millet iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbalini pırıl pırıl aydınlatacaktır” dedi.

Gelecek özlemlerini gerçekleştirerek hayat gerçeği yapacak, huzur, refah, istikrar ve istikbal arayışlarına rehberlik edecek yönetim yapısının Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olduğuna vurgu yapan Aras, “Egemenliğinden asla kuşku duymadığımız büyük Türk milleti 16 Nisan 2017’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni halkoylaması vasıtasıyla kabul etmiş, istikbalinin rotasını bizzat çizmek suretiyle husumet dalgasını iradesiyle kırmıştır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Cumhuriyet tarihimizin üçüncü ve ilelebet var olmasını temenni ettiğimiz milli birlik ve dayanışma evresidir.” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 18:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
siyasi yasakıymış memurlar peh !
siyasi yasakıymış memurlar peh ! - 5 yıl Önce

İşi öğretmenlik olan yani siyaseten yasaklı birinin bu tür siyasi ziyaretleri bir başkası yapsa ne ceza alır acaba selim aydın ?

Birgül birgul
Birgül birgul - 5 yıl Önce

Yeter artık ak partiye kızıyorum cunki suriyeliler geldi ev kiraları ucdu gidiyo evlatlarimiz is bulamiyo suriyeliler gitsin buna bi care bulunsun devlet suriyelilere maas bagladi emeklilerdes kesiyo suriyelilere veriyo oy yok tayyibe

SIRADAKİ HABER