Erol Kavuncu istişare toplantısına davet edildi

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yapılacak olan istişare toplantısına davet edildi.

Erol Kavuncu istişare  toplantısına davet edildi

MURAT ÇETİN

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yapılacak olan istişare toplantısına davet edildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tarafından davet alan Kavuncu, toplantıya katılmak üzere Ankara'ya gitti. Din İşleri Hizmetleri'yle ilgili yapılacak istişare toplantısı için davet alan Kavuncu'nun geniş bir dosya hazırlığı yaptığı ve konu başlıkları halinde Prof. Dr. Ali Erbaş'a sunacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan
İlhan - 4 yıl Önce

İlimizi ülkemizi milletimizi muassır medeniyetler seviyesine nasıl getiririz gibi bir toplantıya çağrılmayacağına göre.

Hüseyin Aksekili
Hüseyin Aksekili - 4 yıl Önce

hocam başarılar dilerim saygılar

rüzgar
rüzgar - 4 yıl Önce

"ilhan" bey. tamda konu bu. milleti muasır medeniyet seviyesine çıkarmak için hep beraber neler yapabiliriz, diyanet kadrosunda binlerce çalışan var, gençlerimize nasıl katkı sağlarız diyecek. sende bu pencereden baktığın müddetçe bunu zor çözeriz . muasır medeniyet demişken bu ülkede son 10 yılda yapılanları say desem sayabilirmi sin? mesela sattığımız iha lardan başla... senide seviyoruz ilhan kardeşim...

İlhan
İlhan - 4 yıl Önce

Rüzgar kardeşim öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim. Doğru diyanette binlerce kadro var. Ama okullarda öğretmen yok. Üniversite hastanemizde doktor yok. Son on yılda yapılanlar hastane stad kentpark. Peki kayıplar ne? Şeker fabrikası çimento fabrikası. Organizede kapanan iflas eden (eskiden anadolu kaplanları) diye adlandırılan onlarca fabrika. Benim burdaki yaptığım bi ironı. Son 10 yılda şaha kalktı ise ben herkesten özür dilerim. Bu memlekette adnan türkoğlu ndan beri çalışan vekil gelmedi. Bu memleketteki en büyük sorun liyakat!!!. Ben bunu dile getirmek istedim.

Rufat
Rufat - 4 yıl Önce

Üfürükten teyyare, beton yap, beton sat, oyuncak uçaklarla gösteri yap, çekiliyoruz diye avutunca zırt otur kal. Hikaye

İsmail kurt
İsmail kurt - 4 yıl Önce

Başkasını çağrılsalar ayıp olur. Hatta hocasınıda çağırdalarmış

SIRADAKİ HABER