Halil İbrahim Aşgın Ulukavaklılarla buluştu

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Ulukavak Mahallesi Mavral Sokak'ta hizmet veren Vefa Çay Salonu'nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 

Halil İbrahim Aşgın Ulukavaklılarla buluştu

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Ulukavak Mahallesi Mavral Sokak'ta hizmet veren Vefa Çay Salonu'nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 


Yapılan açıklamaya göre, katılımın oldukça yoğun olduğu buluşmada bir konuşma yapan Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç, buluşma davetine icabet eden Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın'a teşekkür etti.


Konuşmasının devamında muhtar olduğu takdirde mahalleye yapacağı projeler hakkında bilgi veren Kılıç, Çorum'da bulunun kamu kurum ve kuruluşlar ile organize bir şekilde çalışarak mahallenin sorun ve taleplerini çözüme kavuşturacağını söyledi. 


Kılıç, "Devletimiz ile sizler arasında bir köprü olacağım. Çorum'umuzun en büyük mahallesi olduğumuz gibi sorunlarımız da büyüktür. Ben ve azalarım bunların üstesinden gelecek güçteyiz. Sizden 31 Mart'ta mahallemizin geleceği adına oy istiyoruz" dedi. 


Başkan Adayı Aşgın ise toplantıyı organize eden Kılıç ve azalarına teşekkür ederek, 31 Mart yerel seçim için mahalle sakinlerinden destek istedi. 
31 Mart seçiminin memleket ve gönül işi olduğunu kaydeden Aşgın, "Biz birlikteliğe ve kardeşliğe ahdettik. Allah için bu millete hizmet edip, dua biriktirmeye, gönüllerde ve dualarda yer tutmaya niyet ettik. Bu yolda yanımızda durup, dua yolunda bizimle yol arkadaşı olan tüm kardeşlerime minnettarlığımı ve şükranlarımı sunuyorum" şeklinde kaydetti.


Aşgın konuşmasının devamında Belediye Başkanı seçildiği takdirde yapacağı hizmetler hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.
Mahalle sakinleri, istek ve taleplerini Aşgın'a ileterek, buluşmayı düzenleyen Ulukavak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kılıç'a teşekkür ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

ne imiş yapacağı hizmetler? neden yazmadınız?

Gurbetci
Gurbetci - 4 yıl Önce

keske söylediğin gibi belediyecilik duayla olsaydi vizyon proje ...hak getire ver mehteri

YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 4 yıl Önce

Bende vatandaş için benim çok kutsal olan oyumu verdim vaadler çok ama icraat yok hep hava hep laf geçin bunları bakın sokak aralarına pislikten geçilmiyor,biyerler birilerine peşkeş çekiliyor, Binevlerin orda çamlık yakıldı yerine çam dikileceğine villa yapılıyor kimlere peşkeş çekildi kimse bilmiyor öyle gönül belediyeciliği demekle sırt sıvatlamakla olmuyor geçin bunları cevap verin haydi

Mehmet19
Mehmet19 - 4 yıl Önce

Ucube köprüyü de yıkacakmıymış?

emre
emre - 4 yıl Önce

bu zamana kadar neden beklediniz bişeyler yapmak için çorum türkiye genelinde en az hizmet alan il malesef

SIRADAKİ HABER