‘Herkesi kucaklayacağız’

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Çorum’u bir bütün olarak kucaklayıp gezmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

‘Herkesi kucaklayacağız’

M.BURAK YALÇIN

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Çorum’u bir bütün olarak kucaklayıp gezmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, ilk basın toplantısını bugün gerçekleştirdi.

Parti merkezinde gerçekleşen toplantıda MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan ve parti yöneticileri hazır bulundu.

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, sorumluluklarının büyük olduğunu belirterek, şahsına tevdi edilen görevi başarıyla yerine getirmek için azim ve heyecanla çalışacağını ifade etti.

ÇORUMLULARA SÖZ VERDİ

Çorumlulara üç şeyin sözünü veren Kenan Şahin, emanete ihanet etmeyeceğini, söz verdiklerinde tutacaklarını ve asla yalan söylemeyeceklerini kaydetti.

‘GEZMEDİK SOKAK, ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ’

Şahin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Hak yoldan vazgeçmeyeceğiz, Allah’tan korkacağız. Adil olacağız, işi ehline vereceğiz. Çorumluyu kandırmayacağız. Bahane üretmeyeceğiz. Ya bir yol bulan olacağız ya da bir yol açan olacağız. Üretken Belediyeciliği Çorumlu hemşehrilerimize anlatacağız. Çorum’u bir bütün olarak kucaklayıp gezmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayacağız.

‘KIRAN OLMAYACAĞIZ’

Kendimizi Çorumlulara anlatacağız. Kıran olmayacağız. Sırça saraylarda oturan bolu beyine karşı Köroğlu olacağız. Yunus Emre olup aşka uçacağız. Mevlana olup “yine gel” diyeceğiz. Düsturumuz belli; elimize, belimize, dilimize sahip olacağız. Herkesi kucaklayacağız, çocuklarımıza sahip çıkacak büyüklerimizin hayır duasını alacağız.

‘ÇORUM’DA UMUT MHP’DİR’

Seçim süreci boyunca görüntü ve ses kirliliğine müsaade etmeden huzur ortamı içinde bir süreç geçirmek istiyoruz. MHP, ülkemizin yükselen değeridir. Ülkemizde olduğu gibi memleketimizde de umut MHP’dir. Aldanmayacağız, aldatmayacağız, bizden öncekilerin yaptığı hataları yapmayacağız. Nefsimize yenildik diyenlerden olmayacağız.

‘KENDİSİ GİBİ DÜŞÜNMEYENLERİ CAHİLLİKLE SUÇLAYANLARI KINIYORUM’

Kendisi gibi düşünmeyenleri cahillikle suçlayanları kınıyor, Allah’a havale ediyorum. Hor görenlerden değiliz. Atatürk’ün tabiriyle damarlarımızdaki asil kanın farkında olanlardanız. Bu büyük millet mazlumun yanında zalimin karşısında dik durmayı onlarca defa ispat etmiş bir millettir. Memlekete umut, cumhur ittifakına destek olacağız. Dar gelirlilere destek, çocuklara şefkat, yaşlılarımıza tutan el olacağız. Yolsuzluk yok olacak, yoksulluk son bulacak, huzur baki kalacak. 31 Mart akşamı Çorum’dan bir ateş yakacağız. Anadolu’ya bir selam göndereceğiz. Büyük bir toy ateşinde kardeşliğimizi kutlayacağız.”

Basın toplantısında Çorum’un tanınmış simalarından “Deli Memed” lakaplı Mehmet Coşkun’da Şahin’e nazar boncuğu taktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Sonunda koltuk sevdalısı olup adaylık yapacak birisi yok karşımızda. Gerçekten Çorumlu ve halktan bir vatandaş olarak aday görüyorum. Sonunda her 6 ayda bir iş yapıyormuş gibi görünüp bütün kaldırımları tekrar yapan belediyecilik olmayacak. Sonunda tek eksik şehirin süs havuzlarıymış gibi her yere süs havuzu yapan bir belediyecilik anlayışı olmayacak. Bunlar lazım değil mi ? Tabiki lazım ama öncelik değil. MHP AKP CHP önemli degil. Burada gerçekten kim daha hizmet edecek bu önemli. Bu yüzden Kenan Şahin

Kim,kimdir?
Kim,kimdir? - 4 yıl Önce

Çorum da herkes kim,kimdir?Biliyor.MHP liler de kimin,kim olduğunu biliyor?Mekanınıza gelip,gideler,habercilerin objektifine takılıp,tesadüfen haberin içinde yer alarak vatandaşın zihninde olumlu veya,olumsuz izlenim oluşturabiliyor.Ne demek istediğimi fotoğraflara bakarak haberi takip edenler anlayacaklardır.Aman ha! Vatandaşın hakkında şikayet ilettiği belediye ve il genel meclisi adaylarına dikkat edin.

Orhun yazıtları
Orhun yazıtları - 4 yıl Önce

Kucakla tabii,bu işin sonunda belediye başkanı olmak var.Arkanda iktidarın gücü yok.Alırsan seçimi,bileğinin gücü ile alırsın.Vatandaşı kucaklarsan oyunu alırsın.Vatandaşı dinlersen,oyunu alırsın.Vatandaşın koluna girersen oyunu alırsın.Vatandaş bu seçimlerde belediye meclisine de oy veriyor.Meclis önemli,ziyaretlerde yanında olanlardan bazılarına parti tabanı içinde muhalefet var.O isimleri listeden uzak tut.Yoksa parti içi muhalefete takılırsın,O muhalifler,gelip geçenlere inat, 40 yıldır istasyonda MHP yi bekliyor. Keyiflerini kaçıracak bir meclis listesi gelirse seçimi kaybedersin.Bizden söylemesi...

SIRADAKİ HABER