Kavuncu’dan çözüm arayışı

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, sağlık alanında yaşanan sorunların çözümü için Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kavuncu’dan çözüm arayışı

FATİH AKBAŞ

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, sağlık alanında yaşanan sorunların çözümü için Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Milletvekili Erol Kavuncu, beraberinde İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı ile birlikte Sağlık Bakan Yardımcıları Halil Erdemir ve Muhammed Güven, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu ziyaret ederek sağlık alanında yaşanan sorunları aktardı.

Görüşmelerde Hitit Üniversitesi Erol Olcok Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi başta olmak üzere diğer tüm ilçelerin doktor ihtiyacı dile getirildi.

İnşaatı devam eden Bayat Devlet Hastanesi’nin tamamlanarak faaliyete açılması konusunun da masaya yatırıldığı ziyaretlerde aynı zamanda sağlık personeli ve ekipman ihtiyacı da dile getirilerek bu ihtiyaçların ivedilikle karşılanması talep edildi.

Görüşmelerde Hitit Üniversitesi Erol Olcok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne acilen Çocuk Doktoru ile Nükleer Tıp ve Radyoloji Uzmanı atamasının yapılması ve Bayat Devlet Hastanesi’nde Bakanlık uzmanlarının inceleme yapması yönünde kararlar alındığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 14:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil
Cemil - 4 yıl Önce

Siyaset kamu kurumlarından elini çeksin artık. İnlarín yüzünden hastanede doktor kalmadı.

Hitit
Hitit - 4 yıl Önce

Mevcut hocalar gidiyor, önce keşke onların gidişi durdurulsa. Ama kimin umurunda.

Ya
Ya - 4 yıl Önce

Fen lisesinde korsan müdürlük

Erol saglam
Erol saglam - 4 yıl Önce

Erol olçak devlet hastanesinde hizmetlerden menmun degiliz muayene için sıra alamıyoruz.sabah 07.de sıra kuyrugu.sora.saat 9.30.doktorlar odasında yok.bir başı boşluluk var.çalışanla doktorlar denetlenmiyor.doktor sayısı yetersiz.işler çok yavaş ilerliyor.eski hastanede daha iyi hizmet vardı.yeni hastanenin sorumlusu her kimse denetim yapmıyor.herkezi kendi haline bırakmış.bence görevini yapmıyor.bu sorumlulunu yerine getirmeyen baş hekimdir.bu baş hekim ne yapıyor.

Bol kredili daireler
Bol kredili daireler - 4 yıl Önce

Her fırsatta ucuz kredili daireler yakınlarına

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

Hastane otoparkları çamur için de ve yetersiz.İlgilenen yok mu???

Unutma
Unutma - 4 yıl Önce

Türk eğitim sen üyesi idi.Unutmayın.

İftiraci
İftiraci @Unutma - 4 yıl Önce

İnsanlara çamur atmak ne kadar kolay sizi Allah ıslah etsin. Eğitim Bir Sen Şube baskaniydi. Yazık çamur at izi kalsın

SIRADAKİ HABER