Kavuncu’ya ilk tebrik 15 Temmuz gazilerinden

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Erol Kavuncu gazetemizi ziyaret etti. O an gazetemizde misafir ettiğimiz 15 Temmuz Gazileri, Kavuncu’yu aday adaylığı nedeniyle tebrik ederek başarı dileklerini aktardı.

Kavuncu’ya ilk tebrik 15 Temmuz gazilerinden

MURAT ÇETİN

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Erol Kavuncu gazetemizi ziyaret etti. O an gazetemizde misafir ettiğimiz 15 Temmuz Gazileri Mustafa Çağır ve Eşref Çelik de, Erol Kavuncu’yu aday adaylığı nedeniyle tebrik ederek başarı dileklerini aktardı.

Erol Kavuncu, 15 Temmuz Gazileri ile bir arada denk gelmenin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “Kıymetli kardeşlerimizden hayırlı olsun tebriği ve başarı duası almak benim için tarifsiz bir mutluluk oldu.” diyerek kendisine başarılar dileyen gazilerimize teşekkür etti.

Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan’la ve gazetemizin özel misafirleri ile 24 Haziran seçimleri üzerine sohbet eden Kavuncu, 15 Temmuz’u asla unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarının altını çizerek, “O gece vatan için, millet için şehadete ve gazilik şerefine yürüyen kardeşlerimize ne desek kifayet etmez. Rabbim bu kardeşlerimizi iki cihanda aziz etsin ve bizleri de onların hatırını sayıp, ömür boyu yanlarında durabilenlerden etsin.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2018, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER