‘Kent Meydanı’na Millet Kıraathanesi yapacağız’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum'un AK Parti'nin, Karakeçili Mahallesi'nin de Merkez İlçe Teşkilatı'nın kalesi olduğunu söyledi.

‘Kent Meydanı’na Millet Kıraathanesi yapacağız’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum'un AK Parti'nin, Karakeçili Mahallesi'nin de Merkez İlçe Teşkilatı'nın kalesi olduğunu söyledi.
Karakeçili Mahalle Teşkilat Toplantısı, Adil Candemir Parkı'nda bulunan kafede gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Karakeçili Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Üzüm ve çok sayıda mahalle teşkilat üyesi katıldı.


Yapılan açıklamaya göre, ilginin yüksek olduğu toplantıda 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerle ilgili genel durum değerlendirmesi yapıldı. Toplantıda konuşan Karakeçili Mahallesi Teşkilat Başkanı Murat Üzüm, toplantılarına katılım sağlayan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile teşkilat üyelerine teşekkür etti. 
 

‘AHLATCI VE AŞGIN'IN YANINDAYIZ’
Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Başkanlığı görevine getirilen Av. Yusuf Ahlatcı'ya başarılar dileyerek konuşmasına başladı. Akar, teşkilat içinde abi kardeş ilişkisi içinde çalışma yürüttüklerini belirterek, İl Başkanı Ahlatcı'nın desteğini hiçbir zaman kendilerinden esirgemediğini, bundan sonra da esirgemeyeceğine inandığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkez'in takdiriyle İl Başkanı olarak koltuğa oturan Yusuf Ahlatcı'nın sonuna kadar arkasında olduklarını ifade eden Akar, Çorum Belediyesi'nin bu zamana kadar güzel hizmetler yaptığına işaret ederek, Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın'ın da her zaman arkasında olduklarını kaydetti.

 

‘ELİNİ TUTMADIĞIMIZ BİR ÇORUMLU KALMASIN İSTİYORUZ’
Toplantıda konuşan AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ise Karakeçili Mahallesi'nde esnaflık yaptığı için kendisinde ayrı bir yeri olduğuna dikkat çekti. Konuşmasının başında ölüm yıldönümünü olan İskilipli Atıf Hoca'yı anan Aşgın, salonda bulunanlardan Atıf Hoca’nın ruhuna Fatiha okunmalarını istedi.

 

31 Mart yerel seçimlerinden söz eden Aşgın, seçim çalışmaları boyunca bütün mahalleleri gezmeye çalıştıklarını belirterek, "Elini tutmadığımız bir Çorumlu kalmasın istiyoruz." dedi.
Yorulmadan usanmadan çalışmalara gece gündüz devam ettiklerini ifade eden Aşgın, "Bu davayı hep birlikte omuzlamalıyız. AK Parti davası bütün mazlumların gür sesi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile siyaset yapmak en güzeli. Allah ondan razı olsun, başımızdan eksik etmesin" dedi.


Aşgın, bütün Çorumlular’ın duasını almak istediklerine işaret ederek "En ufak ayrım gözetmeden gencinden yaşlısına herkesin hayır duasını almak istiyoruz. Şu anda sizlerle birlikteyiz. Çorum nasıl AK Parti'nin kalesi ise Karakeçili Mahallesi de Merkez İlçe'nin kalesidir. Başkan olduğumuzda Çorum için elimizden geleni yapacağız. İnşallah 31 Mart gecesi zafer kutlamasını Saat Kulesi’nde hep birlikte yapacağız." diye konuştu.
Aşgın, mahalle sakinlerinin otopark konusundaki sorununu, Karakeçili Mahallesi’ne otopark yaparak ortadan kaldıracaklarını, Kent Meydanı'nda da öğrenciler için Millet Kırathanesini hizmete sunacaklarını ayrıca Çorum'da el sanatlarının satışının yapılacağı Hanımeli Çarşısı'nı da açacaklarını sözlerine ekledi. 


AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ise Karakeçili Mahallesi'ne düzenlediği toplantı nedeniyle teşekkür ederek, 31 Mart seçimleri konusunda teşkilat üyelerine tavsiyelerde bulundu. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 4 yıl Önce

Yeni bir proje duyamadik Hep ayni olan yada projesi olan seyler

Yaşar
Yaşar - 4 yıl Önce

Çorum için çok gerekli işsiz kalan insanlarımız için iyi zaman öldürecekleri ve oyalanabilcekleri yerlerin olması çok gerekli çünkü işsizlerimizin sayısı her geçen gün daha da arttıyor

Gurbetçi
Gurbetçi - 4 yıl Önce

desenize yine bir 5 yıl daha kaybedecek çorum bu vizyonsuzlarla.pişpirikte olacak mi

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

Havaalanını ne yapacaksınız? Merzifon’a devam mı?

yup
yup - 4 yıl Önce

knet meydanı_ millet kıraathanesi başlık uymamış. millet kıraathanesine millet girmeli. öğrenciler için kıraathane cafe vb. tamam. ama millet kıraathanesi uymamış.

Büşra
Büşra - 4 yıl Önce

Sayın asgin iki aydır 100projem var dediginiz projeler bunlarsa çoruma yazık keşke ak partiden projesi olan daha donanımlı birini secselerdi şehir böyle yönetilmez

Gurbetçi
Gurbetçi - 4 yıl Önce

vizyon bu artık karsilikli pişpirik atarız kıraathanede

Hoş boş
Hoş boş - 4 yıl Önce

Hoş konuşuyor,boş konuşuyor.

SIRADAKİ HABER