‘Kimse gayretimizden şüphe içinde olmasın’

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Volkswagen'in genelde Türkiye, özelde Çorum'a gelmesi hususunda yerel v e ulusal ölçekli tüm çabaların içinde yer aldıklarını ve bundan da kimsenin şüphe içinde olmaması gerektiğini söyledi.

‘Kimse gayretimizden  şüphe içinde olmasın’

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Volkswagen'in genelde Türkiye, özelde Çorum'a gelmesi hususunda yerel v e ulusal ölçekli tüm çabaların içinde yer aldıklarını ve bundan da kimsenin şüphe içinde olmaması gerektiğini söyledi.

Kavuncu yaptığı açıklamada, Çorum'un bu yatırıma ev sahipliği yapacak alt yapı ve tecrübeye sahip olduğuna işaret ederek, "Son günlerde Çorum gündeminde yer alan " Volkswagen otomobil fabrikası Çorum'a kurulsun" şeklindeki açıklamaları dikkatle takip ediyoruz. Anadolu'nun parlayan yıldızı Çorum'umuzun gelişmesine, kalkınmasına ve kaderini değiştirerek tam anlamıyla bir sanayi şehri olmasına vesile olacak böylesine önemli ve büyük bir yatırımın ilimiz için konuşulması bile heyecan vericidir. Ayrıca ülkemizin; kendi yerli ve milli sanayiini geliştirme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlediği bir dönemde,  Çorum'umuz da; kendi yerel imkanlarıyla kurduğu güçlü sanayisi ile büyük kamu desteklerini de içeren böylesi devasa bir yatırımın gereklerini yerine getirebilecek heyecana, bilgi ve tecrübeye fazlasıyla sahiptir." dedi.

Milletvekili Kavuncu, bu yatırımın Çorum'a kazandırılması için ortaya konacak her türlü sorumluluğu boynunun borcu olarak dile getirdiği açıklamasını şu sözlerle tamamladı, "Çorum'un yükselen ve büyüyen sanayisi için büyük bir fırsat olacak böylesi büyük bir yatırım için her türlü desteği vermenin milletin vekili olarak boynumuzun borcudur. Yatırımın ülkemize ve şehrimize kazandırılması sorumluluğu hususunda yerel ve ulusal ölçekli her türlü gayretin, girişimin bir neferi olacağımız hususunda hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır."

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çok
Çok - 4 yıl Önce

Hem de çok gayretisin. Resim çektirmeyi unutma

ha ha ha
ha ha ha - 4 yıl Önce

hangi gayret??? tüm oylar recep tayyip erdoğan için veriliyor. siz de sanki halk sizi istemiş, seçmiş havalarına giriyorsunuz.

misafir
misafir - 4 yıl Önce

İskilip i unuttuğunuz için ,iskilip sizinle gurur duyuyor.oylar iskilip ten yatırımlar başka yere.

Hilmi
Hilmi - 4 yıl Önce

Neyin gayreti şirin baba.

halim
halim - 4 yıl Önce

sizin gayret gosterdiginiz seyleride biliyoruzda yakında cıkar kokusu

Adam
Adam - 4 yıl Önce

Trenin olmadigi , limanin yakin olmadigi yere Almanlar tutupta araba fabrikasi acar mi? Vekile sormak lazim kendi parasi olsa Araba fabrikasi acacak olsa Coruma mi acardi Corumluyu yillardir bos hayaller pesinde avutacaginiza yapabilecek isler pesinde pesinde kosun

misafir
misafir - 4 yıl Önce

hangi gayretten bahsediyorsun.iskilip devlet hastanesinde doktor yok.vatandaş tedavi için başka yerlere gitmek zorunda kalıyor:göster bakalım gayretini.

ilhan
ilhan - 4 yıl Önce

ben şüphe içindeyim.Emin olun bu şüphem hiç gitmeyecek.


SIRADAKİ HABER