‘Mart’ın sonu bahar olacak’

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, yeni yıl mesajı yayınladı.

‘Mart’ın sonu bahar olacak’

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, yeni yıl mesajı yayınladı.
Türkiye’nin 2018’i derinleşen ekonomik ve siyasi bir kriz ortamında geçirdiğini belirten Tüfekçi, mesajında şunları dile getirdi: “Oldukça zor ve dayanılması güç koşullar altında insanlarımız yaşama tutunma çabasını sürdürdüler. Türkiye, adaletten ekonomiye, demokrasiden insan haklarına kadar birçok alanda maalesef daha da geriye düştü. 


Çorum'un, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Örgütleri olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek halkımızın ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olacağız.


Her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı vardır. Yeni yıl, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar demektir. Mart’ın sonu mutlaka bahar olacak. Güzel ülkemiz ve kentimiz, yeni yılda makûs talihini yenecek ve ilkbaharla birlikte hepimizin yüzü gülecek. 31 Mart'ta yerelde halkın iktidarı kurulacak. Çorum ve Türkiye makûs talihini yenecek. Tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum ve mutlu yıllar diliyorum.” (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER