MHP aday tanıtımına Çorum’dan katılım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) düzenlediği programla belediye başkan adaylarını tanıttı.

MHP aday tanıtımına Çorum’dan katılım

FATİH AKBAŞ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) düzenlediği programla belediye başkan adaylarını tanıttı.
Ankara Spor Salonu'nda yapılan "Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı''na MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, MHP Çorum Belediye Başkan adayı Kenan Şahin ve ilçe belediye başkan adayları katıldı. 


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, programda yaptığı konuşmada, “Ülkemizin en hassas döneminde yapılacak olan seçimlere 67 gün kala adaylarımızın takdim ve tanıtımı için toplandık. İşimiz çok hedeflerimiz büyük yükümüz ağırdır. 31 Mart'ta eminim ki Türkiye ehline emanet edilecektir. Türkiye'nin önünü kesmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı diyor, parlak bir geleceğin kilidini açmak için çalışıyoruz.  MHP için imkansız diye bir şey yoktur, böyle bir şey kitabımızda asla yazmayacaktır. 9 Şubat'ta MHP'nin 50. yıldönümünü şölen havasında, çok görkemli bir şekilde kutlayacağız” dedi.


Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin iyice yerleşip kökleşmesinin hayat memat konusu olduğuna vurgu yapan Bahçeli, “1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesleri kursaklarında kalacaktır. 31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meselesidir. Nefsimize diz çöktüremezsek davamızı devletleştiremeyiz. Cumhur İttifakı, Türkiye'nin geleceğini kuruyor. Buna uygun karar ve hazırlık içerisinde olmalıyız. Hem 'belediye' hem de 'beka' diyor, tarihi ittifakımızı koruyoruz. İlle de bir tercih yapacak olursak on bin defa 'beka' diyeceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Yeni darbe senaryoları dillendirenlerin, bunun için el ovuşturanların başına dünyayı yıkacağız. Seçimi itibarsızlaştırmaya kalkışanlar, sandığın meşruiyetini lekelemeye yeltenenler, yalanlarla hayali seçmen üretildiğini iddia edenler beyhude yere çırpınmasın. Alayının oyununu bozacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER