Şahin, sanayi esnafını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Şahin, sanayi  esnafını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Partiden yapılan açıklamaya göre, MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte sanayi sitesine giden Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, güne Su Oto Cam sahibi Mehmet Çatak'ın iş yerinde sabah kahvaltısı ile başladı. Ardından sanayide bulunan iş yerlerini tek tek ziyaret eden Başkan Adayı Kenan Şahin, hal-hatır sorarak hem hayırlı işler diledi, hem de sorunlarını dinleyerek taleplerini aldı.

Esnafların ağırlıklı olarak elektrik, doğalgaz ve su faturalarının yüksekliğinden yakındığı ve dağıtım bedeli ve benzeri ödemelerinden dert yandığı ziyaretlerde Başkan adayı Kenan Şahin'den bazı eksiklikler hakkında talepleri de oldu.

İTFAİYE ARAZÖZÜ İSTEDİLER
Binlerce işyerinin bulunduğu sanayi sitesinde itfaiye bulunmamasının eksikliğini anlatan esnaflar, Başkan Adayı Şahin'den sanayi sitesine itfaiye arazözü istediler.
Sanayi sitesinde sağlık kuruluşunun olmadığını da belirterek sağlık ocağı talep eden esnafların isteklerini tek tek not alan Başkan Adayı Şahin, seçilmesi halinde esnafın tüm taleplerini bir emir olarak göreceğini ve en kısa sürede çözeceğinin sözünü verdi.


Şahin'in seçim vaatleri arasında yer alan bazı konularla ilgili olarak yaptığı açıklamalardan memnun kaldıklarını söyleyen bazı esnaflar da özellikle Osmancık Köprüsü'nü yıkacağını söyleyen Kenan Şahin'e destek sözü verdiler. 


 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER