VEFADER toplantısında Aşgın’a yoğun ilgi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan da, yakın ilgi gösterdiği Aşgın’ı tebrik ederek, başarı dileklerini aktardı.

VEFADER toplantısında Aşgın’a yoğun ilgi

İlim Yayma Vakfı Vefa Yurdu mezunlarının bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği İstanbul VEFADER Buluşması’na katılan, AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın yoğun bir ilgiyle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan da, yakın ilgi gösterdiği Aşgın’ı tebrik ederek, başarı dileklerini aktardı.

14 yıldır geleneksel olarak devam ettirilen VEFA İlim Yayma Mezunları 1 Ocak Buluşması, çok sayıda mezunun katılımıyla gerçekleştirildi. Geleneksel buluşmaya katılanlar arasında Bilal Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, AK Parti Gurup Başkanvekili Çankırı Milletvekili Emin Abraşoğlu, TBMM Divan Üyesi Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, Vefader Başkanı Mücahit Yentür, Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Zeytinburnu AK Parti Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy ve çok sayıda davetli yer aldı.

Vefa mezunlarının hasret giderip sohbet etme fırsatı bulduğu buluşmada, tüm mezunlar, Aşgın’ın adaylığı ile ilgili duyduğu memnuniyetlerini belirterek, Halil İbrahim Aşgın’ın Çorum’a başarılı ve güzel hizmetler yapacağına dair inançlarını paylaştı.

Aşgın, VEFADER yetkililerine organizasyon için teşekkür ederken, “Dostlarla bir araya gelmenin hazzını yaşadık. Çıktığımız hizmet yolunda bizim için dua eden ve desteklerini belirten dostlarımızın varlığı, benim için ayrı bir şükür kaynağıdır. Öğrencilik yıllarımızın en kıymetli anılarını paylaştığımız arkadaşlarla, aradan geçen yıllara rağmen aynı muhabbet ve samimiyette olmak, arkadaşlık değerlerini korumak büyük bir mutluluk.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 00:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum
Çorum - 4 yıl Önce

Haberde bi yanlışlık var gibi kimin kime ilgi gösterdiği açıkça ortada

Corumlu
Corumlu - 4 yıl Önce

Yoğun ilgi diye bişey yok bulalım yanına durmuş hepsi bu sizde biliyorsunuz olmuyor aşkına olmayacakta

Vatandas
Vatandas - 4 yıl Önce

Zaman gelir bu derneklere başımıza bela olur feto gibi şimdi onların sözü geçiyor Dernekte vakit derken iyi orgutleniyorlar

SIRADAKİ HABER