Hastanede mesai dışı poliklinik uygulaması başladı

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi, mesai dışı muayene hizmeti başlattı.

Hastanede mesai dışı poliklinik uygulaması başladı

EROL TAŞKAN
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi, mesai dışı muayene hizmeti başlattı.

Çevre illerden gelen yoğun talebin de etkili olduğu yoğunluğun azaltılması ve hastaların tedavi imkanına daha rahat kavuşması için başlatılan mesai dışı poliklinik hizmetinin normal poliklinik statüsünde olduğu, herhangi bir ilave ücrete tabi olmadığı bildirildi.  

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Gün içerisinde hastaneye gitme fırsatı bulamayan ve randevu alamayan vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla başlatılan "Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti" uygulaması, hafta içi her gün 17:00 / 20:00 saatleri arasında devam edecektir. Mesai dışı poliklinikler MHRS sistemine tanımlanmış olup, poliklinik randevusu almak için MHRS web sistemini, MHRS uygulamasını kullanabilir ya da 182 nolu telefonu arayabilirsiniz.” İfadeleri yer aldı. 

Ayrıca https://corumeah.saglik.gov.tr/TR,552663/hastanemizde-mesai-disi-poliklinik-uygulamasina-baslanmistir.html adresli hastanenin internet sitesinden paylaşılan tabloda, mesai dışı poliklinik hizmeti veren bölüm ve doktorların çizelgeleri de yayınlanarak, vatandaşın bilgisine sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
İLHAN
İLHAN - 2 yıl Önce

MEMURU DENETLE KARDEŞİM BURANIN BİR MÜDÜRÜ VAR İSE ORTADA KORİDORLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ ŞU SIRÇA SARAY ODALARINIZDAN ÇIKIN VE HALK İLE BİR OLUP SORUN GİDERİN BAK YARIM GÜNDE HERŞEY HAL YOLUNA GİRMİYOR MU.MÜDÜRLER AYAĞINA SORUN BEKLİYOR TÜM AMİRLER GÖREV BAŞINA.......

SIRADAKİ HABER