Başkan Özcan basınla sohbet etti

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan basın mensupları ile düzenledikleri sohbet toplanısında ligin kalan üç haftası play-off maçları hakkında bilgiler verdi ve camianın Bayburtspor maçındaki birlik ve beraberliği halinde bu şehrin ve bu takımın hak ettiği üst liglere yükseleceğine inandığını söyledi. Özcan yapmayı düşündüğü önemli açıklamaları ise sağlanan bu birlikteliği ve takımın ahengini bozmamak için ertelediği belirtti.

Başkan Özcan basınla sohbet etti

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan önceki akşam basın mensupları ile sohbet toplantısında bir araya geldi. Hasan Zahir Et Lokantası’nda düzenlenen sohbet toplantısına Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özcan ve Tuncay Koçak, Sportif Direktör Hamit Işık, Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın ve basın mensupları katıldı.

Sohbet toplantısı sırasında Başkan Fatih Özcan ligin kalan üç haftası sonrasındaki play-off mücadelesi ve hedefleri konusunda son derece samimi açıklamalarda bulundu. Bayburtspor maçındaki görüntünün artarak devam etmesinin Çorum’un hak ettiği üst liglere yükselmesi için çok önemli olduğunu belirten Başkan Özcan zaman zaman sitem etti ancak hiç bir zaman yılgınlığa kapılmadan yollarına devam etmeleri gerektiğini söyledi.
Kulübün gelecek sezon için çok daha her alanda kapsamlı bir çalışma içinde olduğunu belirten Başkan Özcan, dernekleşme, üye yapma, alt yapıya yeni bir tesis yapma ve yeni sezon planlaması gibi konulunda son derece somut açıklamalarda bulundu ve camianın ve bu şehrin inanması halinde başarmamaları için hiç bir neden olmadığını söyledi.

Geldikleri bu noktada üst lige yükselmek için umudunun önceki haftalardan çok fazla olduğunu bunuda gerek rakipleri gerekse kendi imkan ve güçlerini gördüğü zaman kuvvetlendiğini belirten Başkan Fatih Özcan ‘Önemli açıklamalar yapacaktım ancak hedefe odaklanan takımın motivasyonunu bozmamak ve sağlanan birlikteliği bozmamak adına bunları sonraya bıraktım. Kulübün sabit gelir kaynağına kavuşması ve tesisleşme adına önemli adımlar atacağız bundan emin olun’ dedi.

Yaklaşık iki saat süren sohbet toplantısında Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan basın mensuplarına isimleri yazılı formalarını hediye etti ve verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Bu TAKIM HARCANAN PARALARA GÖRE DİREK ŞAMPİYON OLMASI GEREKİRKEN PLAYOF A ÇIKMAYI BAŞARI GÖRENLERİ ANLAYAMIYORUM OYSA EN ZAYIF GRUP DU TAKIM OLARAK ZATEN HER YIL BİZ PLAYOF LARA KALIYORDUK BENCE DİREK ŞAMPİYON OLMALIYDIK AMA YANLIŞ STRATEJİLER YANLIŞLIKLAR GETİRDİ İNŞALLAH PLAYOF DAN ÇIKILIR ÇIKILAMASSA İŞLER GİTGİDE ZORLAŞIR AMA BENCE ÇIKSAK DA ÇIKMASAKDA ÇOK GÜÇLÜ TÜM KESİMİN İSTEDİĞİ BİR YÖNETİM OLUŞMALI

Boztepe
Boztepe - 3 yıl Önce

Bu konuda Bld başkanımız inşAllah iyi bir BAŞKAN VE YÖNETİM oluştururlar şehrimizde herkesimin saygı gösterdiği çok iyi yöneticilik yapacak insanlar var

SIRADAKİ HABER