HALİL ÖZTÜRK

Yeni Çorumspor’da 2. Başkanı olarak görev yapan ve istifa eden Mustafa Şeker, sosyal medya hesabından  yaptığı paylaşımda yaşanan son gelişmelere değindi.


Taraftarların yaptığı eylemde sahip çıkma ve sevgi selini duygulanarak aynı zamanda gururla izlediğini belirten Şeker ‘Değerli Çorumspor ailesi aranıza sonradan katılmış olsam da, mensubu olduğum büyük Çorumspor ailesinin bir üyesi olarak, gerçekleştirmiş olduğunuz sahip çıkma duygusuyla birlikte oluşan sevgi selini duygulanarak ve gururla seyrettim. Bunun yanında, 19 haftadır bu yana yaşanan olaylara; birileri tarafından sadece 20 tane taraftarın sebep olduğu izlenimi oluşturma çabalarını da, içim kan ağlayarak, şaşkınlıkla ve üzüntüyle şahit oluyorum.


Kardeşim, daha koltuğa oturmadan öyle bizans oyunları ile karşı karşıya kaldı ki, o koltukta olduğu için ve sevdası Çorumspor'a zarar gelmesin diye çok sustu, basın önünde bazen sinirlendiği durumlarda bile buz dağının sadece görünen yüzünü söyleyebildi. Onun karakterini bilen iyi bilir, içine atarsa hasta olur, ne söyleyecekse insanların yüzüne yekten söyler.. Buna daha fazla dayanamazdı, en yakınındaki ağabeyi olarak benim ciğerim yandı. Çünkü o gün karşısına çıkacak cesaretleri olmayanlar, bugün de aynı oyunları oynamaya devam ediyorlar.


Çorum aşığı, futbol sevdalısı kardeşim bu değerlerine daha fazla zarar vermemek adına koltuktan kalktı gitti. Çünkü delikanlı gibi çıkamadılar karşısına.. Çok sabretti ve sustu. Ama benim canımı yakanın bende canını yakarım. Kardeşim benim canımdır. "Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır." Hz. Muhammed (SAV). İçimizdeki ateşe şimdilik bir köz atıp, takımımıza zarar vermemek adına Fatsa maçından sonra haftaya Salı günü basın önünde bulaşmak dileğiyle’ dedi.