Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanlığı, 3 Mayıs Türkçülük Haftası kapsamında bu yıl ikincisini düzenledikleri Geleneksel Ülküde Birlik Şenliği’ni 29 Nisan Pazar günü Laçin ilçesi, Yeşil Göl mesire alanında gerçekleştirdi.

Şenlikle ilgili bilgi veren Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı M. Yavuz Ünlü, “Şenliğe yüzlerce gönüldaşımız ve Ocağımızın yiğit bozkurtları katıldı. Sabah saat 10.30'da kahvaltı programıyla başlayan şenlik doğa gezisi, Grup Fırat konseriyle devam etti. Konserin akabinde Ülkü Ocaklı gençlerin katıldığı yarışmalar düzenlendi. Zaman zaman hareketin koca kurtları ve yavru kurtlarının da katıldığı yarışmalar eğlenceli anlara sahne oldu. Yarışmalardan sonra yemek programı ve ödül töreniyle sona eren şenlik, katılımcılar için unutulmayacak günler arasında yerini aldı. Şenliğimize verdiği katkılardan ötürü başta Laçin Belediye Başkanı Ünal Gevşek beyefendi şahsında bütün Laçin halkına ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, her daim başımızın tacı değerli ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ayrıca şenliğimize katılımlarından dolayı MHP İl yöneticilerine, İlçe Başkanlarına, Kadın Kolları Başkanı ve yönetimine; Türkiye Kamu Sen’e bağlı şube başkanları, yönetimleri ve üyelerine; Yağmur Damlası Derneği Başkanına, TÜRKAV Başkanı ve yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Şenliğimize katılamasa da yüreğinin bizimle attığına emin olduğumuz gönüldaşlarımızı da bir sonraki şölenimizde aramızda görmek dileğiyle.” dedi.