Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Emin Ahlatcı, dünyanın en büyük altın işletmecilerinin katıldığı  Dubai Değerli Madenler Konferansı'na katıldı.

Bir 2 kişi, haber odası, kürsü ve şunu diyen bir yazı 'Ar Emin Ahlatci hairman of the Board, Holding LDCOO DMCC LADINNER SPONSOR ਕ -PRECIOUS CONFERENCE #DPMC2023 Ahmet AHLATCI Vice Chairman AHLATCI DPMC DUBAI METALS PRECIOU METALSCONFEREE Gala Welcome Speech 21.11.2023, UPTOWN DUBAI' görseli olabilir

Ahlatcı fuarda Garfen nokta teknolojisini sektörün liderleriyle buluşturarak altın üzerinde uygulanan markalamayı ziyaretçilerine deneyimleme imkanı sundu.

Konferansta bir konuşma yapan Ahmet Emin Ahlatıcı, Ahlatcı Altın Rafineri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Afacan’dan, ‘Muhasebeciler Günü’ kutlaması Afacan’dan, ‘Muhasebeciler Günü’ kutlaması

Konferans sonunda Dubai Emtia Merkezi (DMCC) İcra Kurulu Başkanı Ahmed Bin Sulayem, Ahlatcı'ya konferansa katılımlarından dolayı plaket takdim etti.

Ahlatcı konferans boyunca ikili görüşmelerin yapılması yanında yeni teknolojileri katılımcıların ilgisi ve beğenisine sundu. 

Bir 5 kişi ve yazı görseli olabilirBir 4 kişi, aydınlatma, masa ve yazı görseli olabilirBir 2 kişi ve yazı görseli olabilir

Editör: Fatih Battar