Türkiye, 6 Şubat sabahına deprem felaketiyle uyandı.

Binlerce canımızı kaybettiğimiz depremlerden etkilenen şehirlerimizden biri de Osmaniye oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin memleketi olan Osmaniye'de de yaralar hızlı bir şekilde sarıldı.

Deprem bölgesinde özverili bir çalışma yürüten Ankara'nın Altındağ Belediyesi de Osmaniyeli vatandaşların yardımına koştu.

Devlet Bahçeli de memleketi Osmaniye'de yaptıkları çalışmalardan dolayı Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı’ya teşekkür etti.

Altındağ Belediye Başkanı hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile MHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

"Bizleri MHP Genel Merkezi’nde de ağırlayarak Osmaniye’deki çalışmalarımız adına teşekkürlerini yineledi"

Görüşmeye dair değerlendirmelerde bulunan Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “6 Şubat Depremi’nin hemen ardından ekiplerimizle birlikte Osmaniye’de yaraların sarılması için yoğun bir şekilde çalıştık. Burada öncelikle arama kurtarma ekiplerine yardımcı olduk. Osmaniye’de kurduğumuz 2 aşevi aracılığı ile her gün 4 bin kişiye sıcak yemek ikramında bulunduk. Osmaniye Valiliği’nin kurduğu konteyner kente de kendi atölyelerimizde ürettiğimiz konteyner evlerle destek olduk. Konteyner kentte ayrıca çocuklarımız için oyun parkı da kurduk. Osmaniye’deki çalışmalarımızı geçtiğimiz günlerde tamamladık. Çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi telefonla arayarak bizlere teşekkürlerini iletmişti. Telefon görüşmesinin ardından bizleri MHP Genel Merkezi’nde de ağırlayarak Osmaniye’deki çalışmalarımız adına teşekkürlerini yineledi. Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'ye nazik davranışları için bizler de şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Polis aranan 20 kişiyi yakaladı Polis aranan 20 kişiyi yakaladı

"Cumhur İttifakı olarak ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla taşımaya devam edeceğiz"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Ankara’nın kalbi Altındağ’da hayata geçirilen yatırımlarla ilgili de bilgi sunduğunu ifade eden Balcı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Altındağ’a marka yatırımlar kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz. Ankara’nın kalbi Altındağ’da hayata geçirdiğimiz; Samanpazarı Meydanı, Hacı Bayram Veli Müzesi, Hacı Bayram Veli Külliyesi, Bilim Merkezi, kentsel dönüşümler, spor merkezleri ve kütüphaneler gibi önemli yatırımlarımızı da Sayın Devlet Bahçeli’ye aktardık. Yakın ilgileri ve destekleri için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhur İttifakı olarak ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla taşımaya devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.” şeklinde konuştu.

Editör: Çorum Hakimiyet