Alperen Ocakları lokma dağıttı

Çorum Alperen Ocakları, BBP’nin kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehadetinin 12. yıl dönümü nedeniyle lokma dağıttı.

Alperen Ocakları lokma dağıttı

M.BURAK YALÇIN
Çorum Alperen Ocakları, BBP’nin kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehadetinin 12. yıl dönümü nedeniyle lokma dağıttı.

 Hürriyet Meydanı’nda düzenlenen programa BBP İl Başkanı Şakir Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Ali Arslan, Alperen Ocakları İl Başkanı Eyyüp Ay ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Muhsin Yazıcıoğlu’nun da resimlerinin sergilendiği programda vatandaşlara gün boyunca lokma dağıtıldı.

Etkinlikte ortak açıklama yapan BBP İl Başkanı Şakir Yıldırım ve Çorum Alperen Ocakları Başkanı Eyyüp Ay, 12 yıldır Muhsin Yazıcıoğlu'nun suikastine sebep olan kişilerle kanun önünde hesap vermeleri için mücadele ettiklerini belirterek, "12 yıldır geldiğimiz süreçte Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşlarının hukukunun sonuna kadar aydınlatılamadığını görmekteyiz" dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu davasında verilen mahkeme kararlarının kendilerini tatmin etmediğini ifade eden Yıldırım ve Ay, "Dönem dönem gerek arama kurtarma faaliyetlerini akamete uğratan kişiler gerek bazı üst düzey yetkililer ve bazı üst düzey askerlerle ilgili verilen mahkeme kararları bizleri hiçbir dönem tatmin etmemiştir. Bu suikaste kimler müsebbipse onlara da kanun önünde hesap sormak düşer" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Bu maskesizlere ceza yok mu

İLHAN
İLHAN - 2 yıl Önce

C. Allah rahmet etsin fakat yanlış kardeşim şu fotoğraf bile ne kadar yanlış olduğunu gösteriyor.maske yok mesafe yok ruhunu şaad mı ediyorsun boy gösteriyom diye mikrop mu yayıyorsun bu kafa boş kafa bizi bitiren bu depdebe ne oldum deliliği hava civa .KURULTAY ne bu kardeşim yapmayın hangi birinize ne diyelim KADI YOK Kİ ŞİKAYET EDELİM.İSLAM DİNİ İLE YOĞRULMAMIŞ HER KAREKTER VE YA HÜKÜM EKSİTİR YANLIŞTIR.HÜKÜM KOYUCU SADECE C ALLAH DIR.C.ALLAH KATINDA VEBALDESİNİZ....

SIRADAKİ HABER