Bu defa kameriye yaktılar!

Magandalar, otobüs duraklarına verdikleri zarardan sonra bu kez de kameriyeyi ateşe verdi.

Bu defa kameriye yaktılar!

Magandalar, otobüs duraklarına verdikleri zarardan sonra bu kez de kameriyeyi ateşe verdi.

Çorum'da vatandaşların ailecek vakit geçirmeleri için park ve yeşil alanlar oluşturduklarını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, bazı şahıs veya şahısların kamu malı olan bu park ve yeşil alanlarda bulunan kameriye, çocuk oyun grupları ve oturma banklarına zarar verdiğini söyledi.


Otobüs duraklarının camlarının kırılması ve parklara zarar verilmesinin ardından şimdi de kameriyenin ateşe verildiğini belirten Zahir, "Bu magandalar daha önce de çeşitli parklarımıza zarar vermeye çalıştılar. Son olarak Çorum Sanayi Sitesi 17. Cadde’de bulunan kameriye ateşe verilerek yakıldı. Sabah saat 05.30 sıralarında itfaiye ekibinin olay yerine gitmesiyle kameriyenin ateşe verildiği ortaya çıktı. Polisin yaptığı inceleme sonucunda olayın failleri yakalanarak işlemler için Emniyete götürüldü. Failler hakkında kamu malına zarar vermek suçundan kamu davası açıldı.” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 14:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

Alçaklar. Bu zihniyet pkk dan falan daha tehlikeli. Soluğunu keseceksin bunların. Yaşama hakkı tanımayacaksın.

emre
emre - 4 yıl Önce

türkiyede sayıya göre polis sayısı en fazla şehir suçlularla etkin mücadele yapılamıyor önleyici tedbirlerin alınması gerekiyor bu verilen zararları polisin maaşından kes bakalım bir daha oluyor mu kuş uçurtmazlar

SIRADAKİ HABER