Çorum büyüyecekse böyle bir yatırımla büyür

TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Volkswagen’in Türkiye yatırım kararı almasının, genelde Türkiye açısından önemli bir karar olduğuna işaret ederek, “Özelde de bu yatırımın Çorum’a gelmesi, Çorum’u katlar götürür. Çorum büyüyecekse böyle bir yatırımla büyür.” dedi.

Çorum büyüyecekse  böyle bir yatırımla büyür

EROL TAŞKAN

TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Volkswagen’in Türkiye yatırım kararı almasının, genelde Türkiye açısından önemli bir karar olduğuna işaret ederek, “Özelde de bu yatırımın Çorum’a gelmesi, Çorum’u katlar götürür. Çorum büyüyecekse böyle bir yatırımla büyür.” dedi.

İş dünyası olarak her türlü katkıya hazır olduklarının altını çizen Çetin Başaranhıncal, baştan beri heyecanla takip ettikleri ve içerisinde yer aldıkları süreci yakın takipte tuttuklarını, AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi  Ahmet Sami Ceylan’a Çorum’un tüm şart ve imkanlarını geniş şekilde ifade ettikleri raporu sunduklarını kaydetti.

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’nın girişimlerini de heyecanla yakından katip ettiklerini anlatan Başaranhıncal, “Her vazifeye hazırız. Büyük bir heyecan duyuyoruz. Çorum bu yatırımla katlar gider. Böyle bir yatırım, Çorum’u özlemini çektiğimiz büyüklüğe kolaylıkla ulaştırır. Çorum avantaj bakımından bu yatırım iklimini bünyesinde barındırmaktadır. Cumhurbaşkanımız’ın devreye girmesiyle Türkiye’ye kazandırılan bu yatırımın Çorum’a gelmesinde Cumhurbaşkanımız’ın desteğini alabilmemiz çok büyük bir önem taşımaktadır. İş dünyası olarak her vazifeye hazırız.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 19:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
cavit
cavit - 4 yıl Önce

Gündemi takip etmiyor sanırım Çorum TSO Başkanı, Manisa'ya kuruluyor.

Umut,piyango biletinde
Umut,piyango biletinde @cavit - 4 yıl Önce

Durun umutlarımızı taze tutalım.İş sahibi olacağız.Fabrikadan iş alacağız.Zengin olacağız.İşe girmek için malum isimlerden ve partiden kart alıp hemen işe gireceğiz.Alman firmasını bir güzel kendimize benzeteceğiz.

Murat AKGEDİK
Murat AKGEDİK - 4 yıl Önce

Manisada yapılacağı söyleniyor ama keşke çoruma gelse

Sungurbey
Sungurbey - 4 yıl Önce

Çorum yöneticilerinde ufuk yok. Zamanında aynı şahıs ‘ havaalanı Çorum’a akıllı yatırım olmaz ‘ demişti ve bu zat hala bilmen daha ne Başkanı, soyadı uzun biriydi isim vermeyim de..! Akıllı yatırım 80 binlik Yozgat’a gitti vesselam, aynı şahıs ve hepimiz hala Çorum’a direksiyon sallayarak giriyoruz sadece, ulaşım imkanı olmayan Çorum’a da kimse gelip fabrika kurmuyor elbette, Çorum’u Ahlatçı’nın toplasan tamamı çeyreği etmeyecek kadük kafalı kişiler yönetiyor.

Mete Karayel
Mete Karayel - 4 yıl Önce

Çorum'u bu yatırım kalkındırır.

ck
ck - 4 yıl Önce

nasıl hazırız? İzmir torbalı da 1000 dönüm araziyi ortaya koydular, biz hazırız demekten öte ortaya neyi koyduk?

Musa külcü
Musa külcü - 4 yıl Önce

Önce likle çorumdaki kapanan büyük fabrikaların açılması için bazı çalışmalar yapın.

Barış
Barış - 4 yıl Önce

Böyle bir yatırımın dejavantajlarıda var. Bu yatırım olursa Çorum daha çok doğu ve Güneydoğu'da'dan göç alır ve yaşanmaz hale gelir.

Atma Cavit
Atma Cavit - 4 yıl Önce

Cavit isimli yorumcu, biliyor gibi konuşuyorsun fakat, henüz karar verilmediğinden haberin yok. Bilgin yok ama fikrin var MaşAllah. Sonra da bu yanlış bilgiyle başkalarını sorguluyorsun. Atma Cavit din kardeşiyiz :))

cavit
cavit @Atma Cavit - 4 yıl Önce

https://www.brandingturkiye.com/volkswagen-kararini-verdi-fabrika-turkiyeye-kurulacak/ oku da bilgilen


SIRADAKİ HABER