DARISI ÇORUM’A

Keçiören Belediyesi, Türkiye üzerinde oynanan ekonomik saldırılara karşı örnek bir karara imza attı.

DARISI ÇORUM’A

ABD menşeili firmalara ruhsat verilmemesi ile ilgili karar alan Keçiören Belediyesi’nin tüm belediyelere örnek olması temenni edildi.

'TL'ye sahip çık' çağrısı

Ayrıca Türk Lirası üzerinden başlatılan ekonomik saldırıya karşı Belediye tarafından tüm ilçe Türk bayrağı görselli “milli paramız milli davamız” yazılı billboardlarla donatılarak, vatandaşlara dövizini bozdurarak Türk Lirası’na sahip çıkma çağrısı yapıldı.

Belediye tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Tüm belediyeleri tehdit ve yaptırımlarla kaos ortamı oluşturmak, ülkemizi hukuki sürece müdahaleye zorlamak isteyenlere karşı devletimizin milli duruşunun yanında yer alarak somut adımlar atmaya davet ediyoruz. Aldığımız bu kararın örnek olmasını temenni ederken, ülkemizin asla boyun eğmeyeceğini, teslim olmayacağını ve ekonomik savaşı kaybetmeyeceğini de bir kez daha ilan ediyoruz. Kamuoyunun bilgisine sunarız.” (Yenişafak)

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
serap yıldı
serap yıldı - 5 yıl Önce

Varsa bu işi gerçekten yapmak isteyen ruhsatlarını iptal etsin kardeşim günde 10 tane amerikan firması ruhsat için başvurmuyo belediyeye zaten 2-3 firma var ruhsatlarını iptal edinde samimiyeti görelim

SIRADAKİ HABER