Mehmetçiğe arazi aracı

Hemşehrilerimiz Adil Nezih Kayişoğlu ve Osman Ocaklının da yönetim kurulu üyesi olduğu Birleşmiş Aktarlar Derneği (BAKDER), Zeytin Dalı Harekatında ...

Mehmetçiğe arazi aracı

RECEP MEBET
Hemşehrilerimiz Adil Nezih Kayişoğlu ve Osman Ocaklı’nın da yönetim kurulu üyesi olduğu Birleşmiş Aktarlar Derneği (BAKDER), Zeytin Dalı Harekatı’nda kullanılmak üzere arazi aracı bağışında bulundu.
Hatay Kırıkhan Belediyesi aracılığıyla Mehmetçiğe ulaştırılacağı belirtilen 4x4 arazi aracı, BAKDER Başkanı Murat Top ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla ilgililere teslim edildi.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u ziyaret eden BAKDER heyeti, Mehmetçiğe teslim edilmek üzere  bin adet şarj cihazı ve bin adet telefon bataryası da hediye ettiler.
Faaliyet gösterdikleri bölgelerde öğrenim gören öğrencilerin Mehmetçiğe yazmış olduğu mektupları da Başkan Yavuz’a takdim eden BAKDER yöneticileri, Türk ordusuna destek olmak amacıyla bölgeye geldiklerini belirterek Afrin’de devam eden harekat için tek yürek olduklarını ifade ettiler.
‘KAHRAMAN ORDUMUZ İÇİN NE YAPSAK AZ’
Osman Ocaklı ile birlikte destekledikleri çalışma hakkında açıklamalarda bulunan Adil Nezih Kayişoğlu, şu bilgileri verdi:
“Birleşmiş Aktarlar Derneği olarak Mehmetçiğe destek olmak amacıyla Başkanımız Murat Top öncülüğünde bölgeye bir heyet gönderdik. 
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ortak çalışma dahilinde Mehmetçiğimize bir adet 4x4 arazi aracı ile bin adet şarj cihazı ve bin adet telefon bataryası hediye ettik.
Kahraman ordumuz için ne yapsak azdır. Elbette ki Devletimiz, sahip olduğu güç ve imkanlarla Mehmetçiğimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hz. İbrahim’e bir damla su götüren karınca misali BAKDER olarak bizler de karınca- kaderince bir şeyler yapmak istedik. Amacımız Mehmetçiğimize manevi olarak destek olup güç vermektir. Bu bağlamda dernek temsilcilerimizle birlikte 4x4 Isuzu marka bir arazi aracı, 1.000 adet şarj cihazı ve 1.000 adet telefon bataryası hediye etmek istedik. Allah Mehmetçiğimizi korusun. Rabbim, vatanımızı ve milletimizi iç ve dış tehditlerden muhafaza eylesin.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER