O göreve Çorumlu getirildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü'ne AK Parti Grup Başkanı hemşehrimiz Naci Bostancı'nın oğlu Afşın Burak Bostancı atandı.

O göreve Çorumlu getirildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü'ne AK Parti Grup Başkanı hemşehrimiz Naci Bostancı'nın oğlu Afşın Burak Bostancı atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazete'deki atama kararlarına göre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü'ne AK Partili Milletvekili Naci Bostancı'nın oğlu Afşın Burak Bostancı atandı.

NÜKLEER DÜZENLEME KURUMU KURUL ÜYESİYDİ

Uzun süredir İbrahim Halil Dere'nin vekaleten yürüttüğü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü görevine atanan Afşin Burak Bostancı, 2019 yılının Şubat ayından bu yana Nükleer Düzenleme Kurumu Kurul Üyesi olarak görev yapıyordu.Atama kararında şu ifadeler yer aldı:"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında açık bulunan Nükleer Enerji ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğüne 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Afşın Burak Bostancı atanmıştır"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekli
Emekli - 2 yıl Önce

Babası Naci Bostancı değilde Çorumlu emekli memur veya işçi Naci bey olsaydı ve aynı bilgi ve birikime sahip olsaydı seçilirmiydi yoksa o kurumda normal pozisyonda mı çalışırdı yada milyonlarca genç gibi işsiz olarak beklermiydi

Osman
Osman @Emekli - 2 yıl Önce

Maalesef memleketimiz acınacak hale geldi. Eve ekmek götürmekte bile zorlanır oldu vatandaşımız. Hakkıyla girmiştir girmemiştir bilemem ama hak yiyenlere, hak yenildiğini bile bile onları destekleyenlere ödediğim vergiler zehir zıkkım olsun. Hem burda hem ahirette iki elim yakanizda.

sade vatandaş
sade vatandaş - 2 yıl Önce

"Söylesem tesiri yok,
Sussam gönül razı değil."

Ülkede bunların oğlundan, damadından, kızından, eşinden, vs. vs. akrabasından başka bilgili, dürüst, çalışkan kimse kalmadı zaten. Tamamen babadan oğula devrine geçelim, en azından kafamız rahat olur.
Odtü mezunu, okumuş genç, ancak 1987 doğumlu birisinin böyle bir görev için ne kadar tecrübesi olabilir.

SIRADAKİ HABER