Saadettin’den Afrin yiğitlerine duygu dolu mektup

Saadettin Asalıoğlu, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan tüm Mehmetçiklerimiz’e hitaben duygu dolu bir mektup kaleme aldı.

Saadettin’den Afrin yiğitlerine duygu dolu mektup

‘Sizi canımdan öte seviyorum’

Saadettin Asalıoğlu, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan tüm Mehmetçiklerimiz’e hitaben duygu dolu bir mektup kaleme aldı. “Sizi canımdan öte seviyorum” diyen Saadettin Asalıoğlu, Afrin yiğitleri için yazdığı mektubunu gazetemizle de paylaştı.

İçinden gelene duygularını kaleme alan Saadettin Asaloğlu, zaferler dilediği Mehmetçiklerimiz7e şöyle seslendi; “Ben 32 yaşında kısmen konuşma güçlüğü yaşayan engelli bir gencim, ismim Saadettin Asalıoğlu.

Mektubuma başlamadan selam eder ellerinizden öperim

Siz olmazsanız biz burada rahat uyuyamayız, Allah’ım sizi başımızdan eksik etmesin, size bol bol dua ediyorum, Allah zaferle yurtlarınıza dönmenizi nasip etsin, şehit vermeden sizi çocuklarınıza kavuştursun.

Ben de sizler gibi bu mücadelede bedenen yer alabilmeyi çok isterdim. Ancak dualarımızla yanınızda yer alabiliyorum. Siz bizim vatanımızı, gururumuzu, şerefimizi, izzetimizi korumanın yanısıra, mazlumun da ümidi oldunuz. Allah sizi iki cihanda aziz etsin.

Ben bu milletin bir ferdi olarak, şahsen sizi tanımıyor olsam da dilimden isminizi, gönlümden varlığınızı eksik etmeksizin her daim dua ediyorum.

Belki sesim size ulaşmıyor olsa da, emin olun ki sizi unutmuş değiliz, her an sizi anıyorum. Kapalı kapılar ardında göz yaşlarıyla yapılan dualarda hep siz varsınız. Sizi canım kadar, vatanım kadar seviyorum, kara gözlü kızım kadar, anam kadar babam kadar seviyorum sizi. Genç yaşta toprağa verdiğim can kardeşim kadar seviyorum sizi.”

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER