Trafik Şube Müdürü’nü isyan ettiren görüntü

Saat Kulesi’nde düzenlenen ‘Yaya Geçitleri Kırmızı Çizgimizdir’ etkinliğinde istenmeyen görüntüler yaşandı. 

FATİH BATTAR
Saat Kulesi’nde düzenlenen ‘Yaya Geçitleri Kırmızı Çizgimizdir’ etkinliğinde istenmeyen görüntüler yaşandı. 

Program sonunda bedava şapka dağıtımında izdiham yaşandı. Etkinliğe katılan vatandaşlar virüse aldırmadan şapka alabilmek için sosyal mesafeyi hiçe saydı. Hoş olmayan görüntüleri gören Trafik Şube Müdürü Bünyamin Demir araya girerek vatandaşları uyardı. 

Çorum’da vaka sayılarında artış yaşandığını ve kırmızı iller kategorisinde yer aldığını belirten Demir; “Biz sizin için burdayız ama bu görüntüler hiç olmadı. Lütfen sosyal mesafemize dikkat edelim. Çorum kırmızı iller arasına girdi. Ne olur tedbirlere uyarak yeniden maviye dönüştürelim. Allah rızası için sosyal mesafenize dikkat edin. Sizin canınız bizim için kıymetli. Nasıl trafikte yaya çok önemliyse sağlıkta da maske ve sosyal mesafe çok önemli. Benim abim, babam yaşınızdasınız. Biriniz hasta olsa ben mahvolurum” diyerek vatandaşları uyardı ve şapka dağıtımını durdurdu. 


 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2021, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR KAYA
HAYDAR KAYA - 2 yıl Önce

Bir Maskeye bir Şapkaya izdiham yaratan , bir kolonyaya avucunu açıp koşa koşa gelen utanmaz adamlar. Sizin işiniz gücünüz yokmu saat kulesinde oturmaktan kalabalık etmekten başka. Parkta oturup etrafı rahatsız eden gözlerle bakmak yakışıyormu koca koca adamlara. Bu ne ayıp ne kültürsüz ne çirkin bir görgüsüzlüktür. Gidin evinizde oturun dolaşın gezin ama o parkta oturup geleni geçeni süzmeyi bırakın ayıptır günahtır emekliler.

filozof
filozof - 2 yıl Önce

aç gözlülükte sınır tanımıyorlar maşAllah..

19
19 - 2 yıl Önce

Nasıl bir utanmazlık bu ya.Altı üstü şapka bu kadar saldıracak müdürü zor durumda bırakacak kadar.Yazık bir çorumlu olarak ben utandımm.

Klasik
Klasik - 2 yıl Önce

Klasik AÇ Türk milleti ne beklersin beleş mezar bulsa girer yemin ediyorum bu kadarda beleşci olmayin ya

SIRADAKİ HABER