Yeni Halk Otobüslerinin Rengini Halk Belirleyecek

Çorum Belediyesi, toplu taşımayı daha modern hale getirmek için hizmete sunacağı 65 otobüsün renklerini, vatandaşlar tarafından yapılacak oylama ile belirleyecek.

Yeni Halk Otobüslerinin Rengini Halk Belirleyecek

Çorum Belediyesi, toplu taşımayı daha modern hale getirmek için hizmete sunacağı 65 otobüsün renklerini, vatandaşlar tarafından yapılacak oylama ile belirleyecek.

Belediye Başkanı Zeki Gül, şehrimizi ilgilendiren konularda da kararı birlikte vereceğiz. Yeni 65 halk otobüsümüzün rengini de halkımızın karar vermesi için anket çalışması başlattık dedi. 

Başkan Gül, “Göreve geldikten sonra iptal olan toplu taşıma ihalesini yeniden yaptık. İhaleyi alan firmanın belli olmasının ardından firma, şartlara uygun otobüsleri zaman zaman Saat Kulesi meydanında getirerek Çorum halkının beğenisine sunuyoruz. Tabi firmanın bize vereceği listede alınacak otobüslere karar vereceğiz. Her şeyin en iyisini hak eden Çorum halkının kullanacağı toplu taşıma araçlarımızın renk seçimini yine değerli hemşerilerimiz yapacak.  Vatandaşlarımız Çorum Belediyemizin kurumsal web sayfası olan www.corum.bel.tr adresine girerek orada oluşturduğumuz anket ile otobüslerin rengini kendileri seçecek. Renkler arasında Mavi, Sarı-Siyah, Pembe, Su Yeşili, Yeşil, Kırmızı, Kırmızı-Siyah, Sarı-Beyaz, Yeşil-Beyaz, Kırmızı-Beyaz seçenekleri bulunuyor. 10 renk seçeneği arasından en çok oy alan rengi toplu taşıma araçlarımızda kullanacağız. Anket sayfasında aynı zamanda otobüslere uygulanacak olan renkleri vatandaşlarımız uygulamalı olarak görebilirler. Şimdiden şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.  

ANKET SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 13:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal
Celal - 5 yıl Önce

Doğru dğrüst hğzmet vermeyen firmaya ihaleyi vermek için külcüyü görevden aldınız işiniz gücünüz yalan dolan

Ahmet DEMİR
Ahmet DEMİR - 5 yıl Önce

Göz boyama hareketleri bunlar. Resmen saltanat ilan eden otobüs şöförlerini seçme şansımızı oy uğruna yok ettiniz. Adamlar ne kırmızı ışık ne yaya yolu ne de hız limitlerine uyuyor. Otobüsleri altınla kaplasanız ne olur!!!

Ercan Atalay
Ercan Atalay - 5 yıl Önce

kırmızı siyah çorum belediye sporada destek olur . otobüsler ara sokaklarda gezmez inşaAllah.

SIRADAKİ HABER