Yeni Huzurevi ihalesi 5 Nisan’da

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum Merkeze yapılacak yeni Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yapım ihalesinin...

Yeni Huzurevi ihalesi 5 Nisan’da

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum Merkez’e yapılacak yeni Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yapım ihalesinin 5 Nisan’da yapılacağı müjdesini verdi.

Çorum Merkez Gülabibey Mahallesi Bağcılar 61 ve 71. sokak arasındaki araziye yapılacak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ilgili açıklamalarda bulunan Uslu, “Çorum Merkez’e yeni bir Huzurevi daha kazandırıyoruz. Günümüz şartlarına göre modern bir şekilde dizayn edilen yeni huzurevi projemiz; 10.019 metrekare arazi üzerinde bahçesi, sosyal donatıları, revir ve kabul odaları, bay-bayan kuaförü, katlarda bakım odaları,  48 tek yataklı, 24 çift yataklı odalardan oluşacaktır. 102 kapasiteli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizin yapım ihalesi 5 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek olup ihale sürecinin tamamlanması ve yer tesliminden itibaren 575 takvim gününde tamamlanması planlanmaktadır. Memleketimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 02:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER