İl Güvenlik Toplantısı Eylül ayı toplantısı Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında Valilik makamında gerçekleştirildi.

Toplantıya Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, Vali Yardımcısı Tamer Orhan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Naim Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Arif Pehlivan ve İl Göç Müdür V. Seçkin Yılmaz katıldı.

MatematikEvi Özel Öğretim Kursu YKS’de şampiyon çıkardı MatematikEvi Özel Öğretim Kursu YKS’de şampiyon çıkardı

Toplantıyla ilgili İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, göçmenlerle ilgili yapılacak çalışmalar, uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadele çalışmalarının arttırılması, modifiye ve abartılı egzoz takılı araçlarla ilgili denetimlerin arttırılması, okulların açılması öncesi trafik yoğunluğunun artacağı değerlendirilerek trafik denetimlerinin arttırılması, şok uygulamalara devam edilmesi, düğünlerde silah kullanımına yönelik tedbirlerin alınması, orman yangınları ile ilgili tedbirlerin arttırılması, mahalle muhtarları ile asayiş toplantısı yapılması konuları görüşülerek karara bağlandığı belirtilerek, şehrin emniyet ve asayişini, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlama noktasında tüm emniyet birimlerinin çalışmalarına karalılıkla aralıksız devam edeceği ifade edildi.

Editör: Çorum Hakimiyet