HARUN AKKAYA

Tüm Türkiye’de devam eden Afrin Harekatına değişik alanlarda halkımız destek veriyor. Bu desteğin güzel bir örneğinide hafta sonunda İskilipgücü takımı verdi.

1. Amatör Küme’de İskilipgücü ile İl Özel İdarespor takımları arasında oynanan maç öncesinde İskilipgücü Başkanı Nihat Armutçu İlçe Jandarma Komutanlığı ile temasa geçerek maça Jandarma yeleği ve şapkası ile çıkmak için talepte bulundu.

İlçe Jandarma Komutanlığıda bu talebe olumlu yanıt verdi ve maç öncesinde stada getirilen yelek ve şapkalar futbolculara giydirildi ve soyunma odası önünde çalışması bile yapıldı.

Daha sonra maçın hakemleri ve rakip takım oyuncuları ile birlikte sahaya çıkan İskilipgücü takımı saygı duruşunda bu formalarını ile sahada yer aldı ve daha sonra yelek ile şapkaları Jandarma ekibine teslim edildi. İskilipgücü’nün bu jesti tribündeki az sayıdaki taraftarın büyük alkışını aldı. İskilipgücü Başkanı Nihat Armutçu bu organizeyi yapmalarında kendilerine destek veren İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ziya Balcıoğlu’na teşekkür etti.