UEFA Kadınlar Uluslar Ligi C grubunda mücadele eden Kadın milli takımın birincilik yolundaki en kritik maçı 31 Ekim Salı günü Çorum Şehir Stadyumunda oynanacak. Futbol Federasyonu bu maçın ücretsiz oynanacağını açıkladı.

Futbol Federasyonu tarafından milli maç için hazırlanan görseller sosyal medya üzerinden açıklandı. UEFA Kadınlar Uluslar Ligi C grubunda birincilik mücadelesi veren iki takım Lüksemburg ve Türkiye kadın milli takımları 27 Ekim cuma günü Lüksemburg’da karşılaşacaklar.

Gençler Masa Tenisi’nde Bölge Birinciliği bugün  başlıyor Gençler Masa Tenisi’nde Bölge Birinciliği bugün başlıyor

Bu maçın rövanşı ise 31 Ekim Salı günü Çorum Şehir Stadyumunda oynanacak. Çorum’da ilk kez milli maça ev sahipliği yapacak. Bu maçla ilgili olarak Futbol Federasyonu önümüzdeki günlerde detaylı bilgilendirme yapılacak.

Edindiğimiz bilgiye göre milli maç biletleri önümüzdeki günlerde Pasolig üzerinden satışa çıkacak. Bilet satışında pasolig üyeliği şartı aranmayacak ve kişisel bilgileri giren herkes ücretsiz olarak biletlerini alabilecekler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bu konu ile ilgili olarak Futbol Federasyonundan yapılacak açıklamalar doğrultusunda kamuoyuna bilgilendireceği öğrenildi.