Ahlatcı Çorum FK U 19  Ispartaspor’u Adal ile devirdi Ahlatcı Çorum FK U 19 Ispartaspor’u Adal ile devirdi

Ahlatcı Çorum FK ligin 10. haftasında pazar günü deplasmanda oynayacağı Manisa FK maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı. Pazar akşamı sahasında Eyüpspor’a 3-2 mağlup olarak haftayı puansız kapatan Çorum FK bir günlük iznin ardından Manisa maçının hazırlıklarına dün akşam saatlerinde tesislerde yaptığı antrenmanla başladı.

Haftanın ilk çalışması öncesinde Teknik Direktör Tahsin Tam futbolcularla saha ortasında bir antrenman yaptı. Tam bu toplantıda Eyüpspor maçının bir değerlendirmesini yaptı ve ilk 20 dakikalık bölüm dışındaki mücadeleden memnun olduğunu söyledi. Bireysel hatayı çok yaptıkları belirten Tam tüm futbolculardan bu konuda çok daha dikkatli olmalarını.

Sakatlıkları devam eden Sadık Arda ve Berkay Can dışında tüm futbolcuların katıldığı antrenman ısınma hareketlerinin ardından topla kondisyon yüklemeli pas çalışması ile devam etti. Son bölümde ise yarı sahada oyun formatında bir taktik çalışma yaptıran Teknik Heyet takımın morallerini düzeltmeye çalıştığı gözlendi. Çorum FK Manisa hazırlıklarını bugün yapaağı antrenmanla sürdürecek.