CHP'nin 38. genel kurul kongresinde Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı kazanarak partisinin 8. genel başkanı seçilen Özgür Özel'in A takımı belli oldu.

CHP’de Parti Meclisi listesinde bir Çorumlu kendine yer buldu. Çorumlu hemşehrimiz Ali Haydar Hakverdi, Özgür Özel'in A Takımı'nda yer aldı.

CHP’de Parti Meclis’inde yer alan isimlerden bazıları şöyle: Selin Sayek Böke, Oğuz Kaan Salıcı, Devrim Barış Çelik, Ali Şeker, Ali Haydar Hakverdi, Mahmut Tanal, Deniz Yavuzyılmaz, Ali Özgündüz.

İŞTE CHP’NİN YENİ A TAKIMI

GÖKAN ZEYBEK
ÖZGÜR KARABAT
BEDİRHAN BERK DOĞRU
OZAN IŞIK
DENİZ YÜCEL
GAMZE TAŞCIER
MURAT BAKAN
SUAT ÖZÇAĞDAŞ
CEM AYDIN
BAKİ AYDÖNER
ENSAR AYTEKİN
M. GÜL ÇİFTCİ BİNİCİ
SELİN SAYEK BÖKE
CANAN TAŞER
PINAR UZUN OKAKIN
MAHİR YÜKSEL
ERHAN ADEM
BURHANETTİN BULUT
ECEVİT KELEŞ
ALİ ABBAS ERTÜRK
HİKMET ERBİLGİN
ALİ HAYDAR FIRAT
BÜLENT NURİ ÇAVUŞOĞLU
HÜSEYİN YAŞAR
BERKER ESEN
ULAŞ KARASU
MÜSLİM SARI
DENİZ YAVUZYILMAZ
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
ÖZGÜR CEYLAN
HİKMET YALIM HALICI
ERBİL AYDINLIK
SEVGİ KILIÇ
YALÇIN GÖRGÖZ
ORHAN SARIBAL
TURGAY ÖZCAN
MELİSA UĞRAŞ
MEHMET TÜM
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
MEHMET NECATİ YAĞCI
SİNEM KIRÇİÇEK
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
İSMAİL ATAKAN ÜNVER
SEMRA DİNÇER
NEVAF BİLEK
HÜSEYİN CAN GÜNER
AHMET HAKAN UYANIK
BORA TERZİ
ERTAN AKBABA
DURSUN BULUT
OĞUZ KAAN SALICI
ŞENGÜL YEŞİLDAL
EMİN UMUT DİKİLİ
EYLEM ERTUĞ ERTUĞRUL
SİNAN ADIYAMAN
MUSTAFA ADIGÜZEL
ERDAL AKSÜNGER
MURAT ÇAN
VELİ ÖZDEMİR
NECDET SARAÇ
CHP Bilim Kültür Sanat Platformu üyeleri listesi
YANKI BAĞCIOĞLU
YALÇIN KARATEPE
VOLKAN DEMİR
BARAN BOZOĞLU
İLHAN UZGEL
GÜLŞAH DENİZ ATALAR
FETHİ AÇIKEL
GÖKÇE GÖKÇEN
CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri listesi
AYÇA AKPEK ŞENAY
ESİN FATMA TEMEL
HÜMEYRA AKKUŞ SANDIKCI
İSMAİL EMRE TELCİ
EKİNCAN AKSOY
ÖZKAN TİCE
AYSEMİN GÜLMEZ
DENİZ ÇAKIR
SÜLEYMAN BÜLBÜL
DENİZ DEMİRÖZ
NURDAN YÜCAL
TURAN TAŞKIN ÖZER
ALİ BALTA
ÖZGÜR SAĞLAM
REMZİ KAZMAZ


Parti Meclisi Üyeleri

Gökhan Zeybek

Özgür Karabat

Bedirhan Berk Doğru

Ozan Işık

Deniz Yücel

Gamze Taşçıer

Murat Bakan

Suat Özçağdaş

Cem Aydın

Baki Aydöner

Ensar Aytekin

Gül Çiftçi Binici

Selin Sayek Böke

Canan Taşer

Pınar Uzun Okakin

Mahir Yüksel

Erhan Adem

Burhanettin Bulut

Ecevit Keleş

Ali Abbas Ertürk

Hikmet Erbilgin

Ali Haydar Fırat

Bülent Nuri Çavuşoğlu

Hüseyin Yaşar

Berker Esen

Ulaş Karasu

Müslim Sarı

Deniz Yavuzyılmaz

Zeliha Aksaz Şahbaz

Özgür Ceylan

Hikmet Yalın Halıcı

Erbil Aydınlık

Sevgi Kılıç

Yalçın Görgöz

Orhan Sarıbal

Turgay Özcan

Melisa Uğuraş

Mehmet Tüm

Demirer güven tazeledi Demirer güven tazeledi

Ali Haydar Hakverdi

Mehmet Necati Yağcı

Sinem Kırçiçek

Mustafa Sezgin Tanrıkulu

İsmail Atakan Ünver

Semra Dinçer

Nevaf Bilek

Hüseyin Can Güner

Ahmet Hakan Uyanık

Bora Terzi

Ertan Akbaba

Dursun Bulut

Oğuz Kaan Salıcı

Şengül Yeşildal

Emin Umut Dikili

Eylem Ertuğ Ertuğrul

Sinan Adıyaman

Mustafa Adıgüzel

Erdal Aksunger

Murat Çan

Veli Özdemir

Necdet Saraç

Bilim Kültür Sanat Platformu Üyeleri

Yankı Bağcıoğlu

Yalçın Karatepe

Volkan Demir

Baran Bozoğlu

İlhan Uzgel

Gülşah Deniz Atalar

Fethi Açıkel

Gökçe Gökçen

Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri

Ayça Akpek Şenay

Esin Fatma Temel

Hümeyra Akkuş Sandıklı

İsmail Emre Telci

Ekincan Aksoy

Özkan Tice

Aysem Gülmez

Deniz Çakır

Süleyman Bülbül

Deniz Demiröz

Nurdan Yücal

Turan Taşkın Özer

Ali Balta

Özgür Sağlam

Remzi Kazmaz

Kesin sonuçların kadın ve genç kotası uygulanarak 3 gün sonra ilan edileceği açıklandı.

Editör: Fatih Battar