İki sezondur Ahlatcı Çorum FK forması giyen Serkan Yavuz ile yollar ayrılıyor. 21-22 sezonunda Amedspor’dan Ahlatcı Çorum FK’ya transfer olan ve iki sezondur kırmızı siyahlı formayı giyen Serkan Yavuz bu sezon sağ bek mevkiine yapılan iki transfer ve Göztepe deplasmanında yedek başlamasının ardından teknik heyete ayrılmak isteğini iletti.

Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde başpehlivan Özkaya oldu Osmancık Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde başpehlivan Özkaya oldu

Yönetimin de onayı ile Serkan Yavuz’a başka kulüplerle transfer görüşmesi yapması için için verildi ve tecrübeli futbolcu geçtiğimiz hafta içinde görüşmeler yapmak üzere Çorum’dan ayrıldı.

1996 Ergani doğumlu Serkan Yavuz Beşiktaş alt yapısında oynadıktan sonra siyah beyazlı kulüpte profesyonel oldu. Menemen FK, Beyoğlu Yeni Çarşı, Sivas Belediyespor, Bandırmaspor ve Amedspor formalırını giydi. Son iki sezondur kırmızı siyahlı takımın sağ bekinde görev yapan Serkan Yavuz’un bu hafta içinde yeni takımı ile anlaşarak ayrılığın resmiyet kazanması bekleniyor.