Altunkaya istifa etti

Yeni Çorumspor’da şok gelişme yaşandı ve Başkan Yardımcısı Mustafa Altunkaya’nın istifasının istendiği ve kendisininde istifasını verdiği açıklandı.

Altunkaya istifa etti

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da şok gelişme. Başkan Yardımcısı Mustafa Altunkaya görevinden istifa etti.


Çorum Belediyespor’da yaklaşık 6 yıldır yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan ve son genel kurulda Başkan Yardımcısı olarak görev alan Mustafa Altunkaya’nın son yönetim kurulu toplantısında istifası istendiği açıklandı.


Yeni Çorumspor Basın Departmanından konu hakkında yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi ‘29 Aralık tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Mustafa Altunkaya’nın istifasının istendiği kendisininde bir gün sonra istifasını sunduğu ve bunun başkanlıkca kabul edildiği belirtildi. Yönetim Kurulu Mustafa Altunkaya’ya bugüne kadar kulübe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edildi ve bundan sonraki yaşamında başarılar dilendi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt
Bozkurt - 4 yıl Önce

Sıra hiçbir faydası olmayan maddi manevi olarak HAMİT IŞIK DA insanda bekliyoruz istifayı çünkü bu işi bilmiyor hiçbir maddi olarak da katkısı yok ve ortada birde başarısızlık var

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Hamit IŞIK beyin de bir katkısı yok ye iç gez ne güzel bedavadan oh

Rauf çat
Rauf çat - 4 yıl Önce

Mustafa bey Çalışkan ve çalışan bir insandı üzüldüm esas orada hiçbir faydası olmayan HAMİTışık bey ne yapıyor ki onun bırakması gerek aslında

Sacit tuna
Sacit tuna - 4 yıl Önce

Başarısızlık olursa bu işler böyle olur sezon sonu ŞAMPİYON olamazsam gereğini yaparım diyen FATİH ÖZCAN bey sizden de aynı istifa olayını bekleriz sözünde durursan tabi tabiki gönlümüzde söz verdiğiniz şampiyonluk beklentimizdir inşAllah oluruz.

Bilal koç
Bilal koç - 4 yıl Önce

Çalışkan insandı başkan ve yönetim yarı yolda bırakmışlar belli,istifasını istemişler yakışmamış bu. Durum

Orhan
Orhan - 4 yıl Önce

Ne demek istifası istendi, adamı yanına al sonra gönder, ayıp edilmiş mustafa Altınkaya arkadaşımıza hemde çok ayıp

Dolunay
Dolunay - 4 yıl Önce

Mustafa Altunkaya bu takıma hizmet etmiş bir yöneticiydi ayıp etmişler istifanı ver git diye insanları kullanmak bu herhalde sen BAYBURT spordan 11-12 puan geriye düş başarısız ol sn Başkan şimdi onu bunu günah keçisi yap yakışmadı

Ali günay
Ali günay - 4 yıl Önce

Çok saçma. Çorum spor bu duruma geldiysen bunu sağlayan kişi sayın Altunkaya'dır. Gözü olanın görmesi lazım adamın verdiği emekleri. Başkan yardımcısı ama başka gibi mücadele etti helâl olsun . Adam gibi adam yazık oldu . Çorum sporda tabiri caizse geleceğini kaybetti.

SIRADAKİ HABER