Bazı insanlar iz bırakır

Yeni Çorumspor’lu futbolcular Fatsa Belediyespor maçı öncesinde Başkan Fatih Özcan ve kaptan Oğuzhan Yalçın’a tişörtlü destek verdiler.

Bazı insanlar iz bırakır

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’lu futbolcular Fatsa Belediyespor maçı öncesinde Başkan Fatih Özcan ve kaptan Oğuzhan Yalçın’a tişörtlü destek verdiler.
Kırmızı Siyahlı takımda hafta başında Fatih Özcan’ın kulüp başkanlığını bırakması kaptan Oğuzhan Yalçın’ın ise aktif futbol hayatını bitirme kararının ardından iki ismi geri döndermek için açıklama yapan Yeni Çorumspor’lu futbolcular Fatsa maçında da bunu devam ettirdiler.


Yeni Çorumspor’lu futbolcular Fatsa maçın öncesi sahaya ısınmak için çıktıklarında üzerlerine ‘Bazı insanlar iz bırakır’ yazılı Fatih Özcan ve Oğuzhan Yalçın’ın resimlerinin bulunduğu tişörtler giydiler.


Sahada futbolcuların bu desteğine tribündeki taraftarlarda ortak oldular ve ‘Fatih Özcan yalnız değildir’ sloganları atarak Başkan’ı göreve geri dönmesi için çağrılarını sürdürdüler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Üç hilal
Üç hilal - 4 yıl Önce

Futbolcuları da alet etmişler ayıp ya bu kadar da belli etmeyin sn BAŞKAN VE YÖNETİCİ OğuzHAN şirket iyi maşAllah ama insanlar buna bakmaz sn başkan,takımı ŞAMPİYON yaptın mı yapmadın mı ona bakar çünkü zaten tesisiyle konumuyla herşeyi ile hazır olan takımın üstüne kondun tesis yapmadın altyapı kurmadın gelir getirici kaynak yaratmadın sadece transfer yaptın şampiyon yapacam diye geldin onu da başaramadım olay of başarı değil çünkü biz her yıl gidiyoruz zaten boş işler bunlar boş FATİH ÖZCAN

Nusret karcı
Nusret karcı - 4 yıl Önce

Yönetimin yazdığı senaryoların fragmanı devam ediyor iz Burak’tan biri varsa buda bu kulübe tesis kazandıran muzaffer KÜLCÜDÜR bu yönetim ne yaptı ki güldürmeyin insanları bu yönetim ucuz basit işler peşine olduğu nasıldı belli sporcu kardeşlerimiz siz topunuzu oynayın kimseye alet olmayın biri biri gelir

SIRADAKİ HABER