Ceylan ve Özcan bir araya geldi

Yeni Çorumspor camiasının merakla beklediği buluşma dün akşam oldu. AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Yeni Çorumspor Başkanlığından istifa eden Fatih Özcan dün gece bir araya geldiler.

Ceylan ve Özcan bir araya geldi

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor camiasının merakla beklediği buluşma dün akşam oldu. AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Yeni Çorumspor Başkanlığından istifa eden Fatih Özcan dün gece bir araya geldiler.


Fatih Özcan’ın istifasının ardından gözlerin çevrildiği AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan iki gündür Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısı nedeni ile yoğunluk yaşadığını bu yüzden görüşmenin geciktiğini belirtti.


Başkan Fatih Özcan’ı istifa kararından vazgeçirmek için görüşeceğini belirten Ahmet Sami Ceylan dün gündüz Bayat’ta düzenlenen parti programının ardından Çorum’da kendisi ile bir araya geldi. Görüşmede Ceylan’ın Özcan’ı ikna etmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 4 yıl Önce

İstifa mercii çok değerlidir ettim dedin mi gidecen artık FATİH Özcan bey dolanılmıyacak klüp etrafında

taraftar
taraftar - 4 yıl Önce

bu ne iş şimdi

Kadir sevinç
Kadir sevinç - 4 yıl Önce

İnandırıcılığın azaldı be başkan herkes bir senaryo var bunda demişti zaten kendin yaz kendin oyna modeli

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Başkan verdiği şampiyon olma vaadleri boşa çıkınca dikkatleri başka tarafa çekme gayreti içinde olduğu çok belli insanlar anladı artık durumu

Bozkurt
Bozkurt - 4 yıl Önce

Bu başkanın durumu belli oldu tamamen kendine oynuyor durumu var 10-20 kişiyide ayarlamış herhalde gitme gibi Amigo tayfalarından çünkü şampiyonluk gitti söz de vermişti olmadı BAYBURT SPOR 15 puan taktı konular değişsin insanlar bizim üstümüze gelmesin diye boş şeylerle uğraşıyor gibi gittin mi gelmicen arkadaşım geçen yılki yönetim ne yaptı biz bırakıyoruz dedi ve bıraktı duruşları varmış adamların adamların filmin sonu belli güzel seyirler çorumum

Tahsin Kara
Tahsin Kara - 4 yıl Önce

Allah aşkına 5 tl verip maça gelmeyen herkes eleştiriyor.Lafa gelince her şeyi biliyor önce kocaelispor gibi 20 bin taraftara oynayalım ondan sonra başkanı elestirelim. Evet sezon başı hoca ve transferde birtakım hatalar yapılmış olabilir. Ama önce herkesbaskanın yüzde biri kadar bu kulübe maddi bağışta bulunsun ondan sonra eleştiri hakkınız olsun.Yoksa laf salatası yapmayı bırakın lütfen.

SIRADAKİ HABER