Çorum Veteranlar, Bafra’da final için mücadele edecek

Çorum Veteranlar Türkiye finallerine gitmek için bugün Bafra Veteranlar deplasmanda çok zorlu bir maça çıkacaklar.

Çorum Veteranlar, Bafra’da final için mücadele edecek

Türkiye Veteranlar Ligi Orta Karadeniz grubunda heyecan hafta sonu oynanacak iki maçla sona erecek. Çorum Veteranlar Türkiye finallerine gitmek için bugün Bafra Veteranlar deplasmanda çok zorlu bir maça çıkacaklar.
Grupta 18’er puanla ikinci ve üçüncü sırada yer alan Çorum Veteranlar ile Bafra Veteranlar bu sabah saat 10’da Bafra Suni Çim Saha’da başlayacak. Bu maçı kazanan takım grup ikincisi olarak Türkiye finallerine gitmeye hak kazanacak. Çorum Veteranlar’a ikincilik için beraberlik yeterli.

Ligde ilk maçta rakibini yendiği için Çorum Veteranlar Bafra deplasmanında bir puan alarak gruptan ikinci olarak Türkiye finallerine gidecek. Bu maç sonunda ikincilik şansını kaybedecek takımın en iyi üçüncülük arasında ilk ikiye girme şansıda bulunuyor. Bu gruplarda mücadelenin sona  ermesinden sonra kesinlik kazanacak.

Grupta diğer maçta ise 23 puanla liderliği garantileyen Samsun Metro Veteranlar yarın saat 13’da Gençlikspor Yan Eski 19 Mayıs yanındaki sahada Ayancık Veteranlaı’ı konuk edecek ve grup maçlarını tamamlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER