Elaziz taktiğine devam

Play-off yolunda büyük önem taşıyan maçta pazar günü Elaziz Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını dün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü.

Elaziz taktiğine devam

Play-off yolunda büyük önem taşıyan maçta pazar günü Elaziz Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını dün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü. Kırmızı Siyahlıların Nazmi Avluca sahasında saat 11’de yaptığı antrenmana tüm futbolcular katıldılar.
Çalışma öncesinde futbolcularla kısa süreli bir toplantı yapan Teknik Direktör Cüneyt Biçer, antrenman programı ve Elazız maçı ile ilgili olarak bilgiler verdi ve uyarılarda bulundu. Daha sonra ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda takımı üçe ayıran Biçer altı futbolcuyu ikişerli gruplar halinde saha kenarındaki çabuk kuvvet hareketleri yaptırırken diğer futbolcular yarı sahada rakibe baskı ve top çıkarma yaptı.
Süreli olarak yapılan bu çalışmada süre dolduğunda saha kenarında hareket yapanlar oyuna dahil olarak rakibe baskı yaparken sahadakiler hareket yapmaya geçiyorlar. Dönüşümlü olarak yapılan bu çalışmanın özellikle rakibe baskı yapılması bölümlerinde Teknik Heyet sık sık futbolculara uyarılarda bulunarak takım olarak baskı yapmalarını aksi takdirde baskının kırılmasının ve kalelerinde tehlikenin büyük olacağı uyarılarında bulundular.
Çalışmanın son bölümünde ise ceza yayı üzerinden şut çalışan kırmızı siyahlı takım Elaziz Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün saat 16’da yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER