FİLE’nin yıldızı Çorum Belediyesi Gençlikspor

Kulüplü Yıldız erkekler voleybolda şampiyonluğu Çorum Belediyesi Gençlikspor kazandı.

FİLE’nin yıldızı Çorum Belediyesi Gençlikspor

MURAT KARASU

Kulüplü Yıldız erkekler voleybolda şampiyonluğu Çorum Belediyesi Gençlikspor kazandı. Genç erkeklerin ardından yıldız erkeklerde de şampiyonluğu kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor voleybol alt yapısında güçlü bir hale geldiğini gösterdi.

Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda yapılan il birinciliğinde Çorum Belediyesi Gençlikspor üç maçınıda set vermeden kazanarak şampiyonluğu kazandı. Dört takımın mücadele ettiği il birinciliğinde Çorum Belediyesi Gençlikspor ilk iki maçını kazanan Sungurlu Belediyespor B takımı ile final niteliğindeki maça çıktı.

İki takım arasındaki maçtan Sungurlu Belediyespor rakibi önünde fazla zorlanmadı ve 25-12, 25-15 ve 25-12’lik setlerle 3-0 galip gelerek set vermeden maçlarını tamamlayarak şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Bu maçın ardından düzenlenen törenle dereceye giren takımlara kupa verildi.

Çorum Belediyesi gençlikspor’un şampiyon olduğu il birinciliğinde Sungurlu Belediyespor B takımı ikinci Sungurlu Eğitim Gençlikspor üçüncü Sungurlu Belediyespor A takımı ise dördüncü oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER