'Hücumda ve savunmada istediklerimizi gerçekleştirdik'

Çorum FK, Teknik Direktörü Tahsin Tam, Şanlıufaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, maçta hücumda ve savunmada istediklerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

'Hücumda ve savunmada istediklerimizi gerçekleştirdik'

Çorum FK, Teknik Direktörü Tahsin Tam, Şanlıufaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, maçta hücumda ve savunmada istediklerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

'Başından sonuna üstün oynadığımız ve pozisyonlar bulduğumuz bir maç oldu.' diyen Tam; "Taktik disipline bağlı kalarak muhteşem bir mücadele ortaya koyduk. Hücumda ve savunmada istediklerimizi gerçekleştirdik. Maç boyunca istekli ve tempolu bir oyun ortaya koyduk. Üst üste ataklar geliştirdik. Özellikle ikinci yan oyun tamamen rakibimizin sahasında oynandı. Final paslarında  ve son vuruşlarda becerikli olabilsek 3 puanı alabileceğimiz bir maçtı. Rakibimize 90 dakika boyunca pozisyon ve etkili atak yapma şansı vermediğimiz maçta tek eksik bir gol bulmaktı. İkinci yarı oyuna giren yeni transferlerimizin de katkısıyla daha güçlü şekilde yolumuza devam edeceğiz. Oyuncularımızı yürekli ve istekli oyunları için tebrik ediyorum. Bugün stadyumda bizi destekleyen taraflarımıza teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2023, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 hafta Önce

Hocam gol yok gol.100 kere pozisyona girsen ne olacak.Ayağına lider gelmiş takımı yenemedin.Fırsatı teptin.Bir sağa bir sola top attırmakla orta yapmakla olmaz.Aralara dikine paslar ve uzaktan şut çalıştır takıma bol bol.Antremanlar da yetersiz çalışıyorsunuz gibi geliyor bana.

Bayindir
Bayindir - 2 hafta Önce

Hocaya katilmiyorum.. Sonuc onemli.. Oda ne yazik ki bir turlu olmuyor.. Su anki ilk ucteki takimin 2 si garanti ust lige cikacak gibi..

Vatan
Vatan - 2 hafta Önce

Hocaya katılmıyorum hücumda istediklerimizi yapabilmiş olsaydık gol atıp maçı kazanmış olurduk.

Çoeumsever
Çoeumsever - 2 hafta Önce

Maçtan önce Kale arkasında binlerce seyirci maç başlamadan önce boşuna yarım saat bekletildi yönetim uyuyor mu Ondan sonra da Çorumlu maça gelmiyor oluyor. Çorum sporlu olarak bunları hak etmiyoruz birçok insan bu yüzden bir sonraki maça zor gelir.

Çorumlu Kral
Çorumlu Kral - 2 hafta Önce

Hocam bu enes midir nedir çıkar Allah aşkına kadroya bile alma topu kaldıramıyo adam, orta açamıyor ya.

0-0 sana yazar hoca. Adamlar yata yata berabere kaldı, Allahtan son dk. gol yemedik az daha atacaklardı.

Salih
Salih - 2 hafta Önce

Bize sıkı antreman yaptıracak hoca lazım

SIRADAKİ HABER