Kocakaya ve Çebi’den Adil Candemir’e ziyaret

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi Adil Candemir Güreş Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti ve Çorum’un modern bir eğitim merkezine kavuşması için gerekeni yapacaklarını söylediler.

Kocakaya ve Çebi’den Adil Candemir’e ziyaret

HALİL ÖZTÜRK
Büyükler Türkiye Serbest Güreş Şampiyonasını izlemek üzere gelen Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi Adil Candemir Güreş Eğitim Merkezi’ni ziyaret ettiler ve burda sporcularla sohbet edip onlara nasihalatlarda bulundular.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer ile Adil Candemir Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Karakuş’un da hazır bulunduğu ziyaret sırasında Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya tesisin çok eski bir bina olduğunu ve Çorum’un daha modern bir tesisi hak ettiğini belirterek konuyu Ankara’ya dönüşlerinde değerlendireceklerini söyledi.
Eski Dünya Şampiyonu güreşçi ve Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Daire Başkanı Selçuk Çebi ise ziyaret sırasında Eğitim Merkezinde kalan güreşçilerle sohbet etti onlara başarının anahtarının çalışmak olduğunu söyledi.
Ziyaret sonunda Adil Candemir Güreş Eğitim Merkezi sporcuları misafirleri ile hatıra fotoğrafı çekildiler.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER