Moraller yerinde

Yeni Çorumspor Antalya kampında ilk hazırlık maçında bugün saat 17’de 3. lig 2. grupta mücadele eden Alibeyköyspor ile karşılaşacak.

Moraller yerinde

HALİL ÖZTÜRK
Ligin ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Yeni Çorumspor ilk hazırlık maçında bugün Alibeyköyspor ile karşılaşacak. Çorum’da yaptığı dokuz günlük ilk etabın ardından 2 Ocak’ta Antalya’da ikinci etap kampına başlayan kırmızı siyahlı takım ilk hazırlık maçında bugün saat 17’de 3. Lig 2. grupta mücadele eden İstanbul temsilcisi Alibeyköyspor ile yapacak.


Kamp yaptıkları Miracle Otel sahasındaki hazırlık maçında Teknik Direktör Mehmet Aurelio’nun kadrodaki futbolculara iki yarıda iki farklı onbirle forma şansı vermesi bekleniyor. Yeni Çorumspor 12 gün sürecek Antalya kampında dört hazırlık maçı yapmayı planlıyor. Kırmızı Siyahlı takımın diğer hazırlık maçındaki rakipleri bugünlerde netlik kazanacak.

Moraller yerinde
Ligin ikinci yarı hazırlıklarının ikinci etabını Antalya’da sürdüren Yeni Çorumspor dünü çift antrenmanla geçirdi. Kırmızı Siyahlı takım sabah çabuk kuvvet ve taktik akşam ise taktik çalışma ile ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdü.


Saat 11’de kamp yapılan Miracle Otel 2 nolu sahada yapılan antrenmana hasta olan Mümin ile ilk antrenmanda bileğinden sakatlanan Hacı Ömer dışında tüm futbolcular katıldılar. Teknik Direktör Mehmet Aurelio  yönetimindeki çalışma topla ısınma hareketleri ile başladı dar alanda pas ile devam etti son bölümde ise taktik çalışma yaptı.


Kırmızı Siyahlı takım günün ikinci çalışmasını ise saat 17’de yine aynı sahada yaptı. Teknik Heyet bu çalışmada ise kanat varyosyanları ve yarı sahada taktik çalışma yaptırdı ve futbolculardan rakibe boş alan bırakmamaları konusunda sık sık uyarılarda bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim
Halim - 4 yıl Önce

Bol hazırlık maçı varmış maçlardaki transferleri yapan yaptıran futbolcu OĞUZHAN kadroları yapar rahat olun hazırlık maçlarında

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

OĞUAHAN HALA KAMP KADROSUN DAMI BIRAKMADIMI HALA FUTBOLU YAŞLANDI ARTIK İLK DEVREDE SIFIR PERFORMANS VARDI ONUN YERİNE ARTIK GENÇ BİR FUTBOLCUMUZU KAZANIN YÖNETİMİMİZ ADAM YÜRÜYOR YA

sezer
sezer - 4 yıl Önce

Ey yönetim.Hani kaliteli transferler.Bekliyoz

SIRADAKİ HABER