Moralsiz başladılar

İkinci yarıya Muğlaspor mağlubiyeti ile başlayan ve dünki antrenman öncesinde Teknik Direktör Mehmet Aurelio ile yolların ayrılmasının ardından haftanın ilk antrenmanını çıkan Yeni Çorumspor’da moraller bozuktu. Kırmızı Siyahlı takım kısa süreli düz koşu ve açma germe ile haftanın ilk antrenmanını tamamladı.

Moralsiz başladılar

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor hafta sonunda sahasında oynayacağı 1461 Trabzon maçının hazırlıklarına başladı. Muğlaspor maçının ardından bir günün izinle geçiren kırmızı siyahlı takım dün öğlen saatlerinde lojmanda toplandı ve haftanın ilk antrenmanını saat 17’de tesis sahasında yaptı. Antrenmana sakatlıkları devam eden Barış ve Ferdi dışında tüm futbolcular katıldılar. Bir aydır takımdan ayrı olarak tedavi ve güçlendirme çalışmaları yapan Eşref ise dün ilk kez takımla birlikte antrenmana çıktı ve düz koşu yaptı.


Teknik Direktör Mehmet Aurelio ile yolların ayrılmasının ardından kırmızı siyahlı takımın dünki antrenmanında Antrenör Ersin Küçükoğlu kenardan izlerken Ertuğrul hoca yönetiminde ısınma koşusu ve ardından topla olarak yapılan ısımma koşusu ile haftanın ilk antrenmanını tamamlayan kırmızı siyahlı takımda futbolcuların oldukça moralsiz oldukları gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çetin
Çetin - 4 yıl Önce

Hocaya gerek varmı yok çünkü Oğuzhan var o kadroyu yapar takımı sahaya çıkarır ne gerek var ki

SIRADAKİ HABER