Turgutlu’da üç ay sonra gelen üç puan sevinci

Rakip takım oyuncusuna doğum günü sürprizi yaptılar. Geçtiğimiz sezon Çorum Belediyesi Gençlikspor’da birlikte forma giyen ve bu sezon Bafra Belediyespor’a transfer olan Harun Zahireci ve Fahrettin Suyum eski takım arkadayları Mehmetcan’a maçın ardından doğum günü sürprizi yaptılar.

Turgutlu’da üç ay sonra gelen üç puan sevinci

HALİL ÖZTÜRK
Spor dostluk barış kardeşliktir denir ancak bu sözler hem lafta kalır. Ancak lafta bırakmayanlarda var. Bunun en güzel örneği önceki gün Bafra Spor Salonu’nda yaşandı. Bafra Belediyespor ile Çorum Belediyesi Gençlikspor takımları arasında oynanan maçın ardından Bafra’lı iki sporcu geçen yıl birlikte forma giydikleri Çorum Belediyesi takımı oyuncusu Mehmet Can’a salonda sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar.

Geçen yıl birlikte forma giydikleri arkadaşlarına rakip oldukları bir maçın ardından doğum günü kutlaması yaptılar. Bafra Belediyespor formasını giyen Harun Zahireci ve Fahrettin Suyum geçen yıl birlikte forma giydikleri Mehmet Cam’a salonda yaptıkları bu kutlama ile sporun asıl amacının dostluk, barış ve kardeşlik olduğunu gösterdiler.

Maçın ardından bu doğum günü kutlamasına iki takım oyuncularıda alkışlarla eşlik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER