Yeni teknik patron Cüneyt Biçer

Çorum Belediyesporda yeni teknik patron Cüneyt Biçer oldu.

Yeni teknik patron Cüneyt Biçer

HALİL ÖZTÜRK

Çorum Belediyespor’da yeni teknik patron Cüneyt Biçer oldu. Kırmızı Siyahlı takımda Yusuf Tokuş ile yolların ayrılmasının ardından yönetimin yaptığı görüşmeler sonunda geçtiğimiz sezon Altay kulübü ile şampiyonluk yaşayan bu sezon başında da siyah beyazlı kulübün başında görev yapan Cüneyt Biçer ile anlaşma imzaladı.

Tokuş ile yolların ayrılmasının ardından arayış içine giren Çorum Belediyespor Yönetimi son olarak iki isim arasında kaldı.  Namık Altunsoy ve Cüneyt Biçer arasında tercih yapmaya kalan görüşmelerde Başkan Mustafa Altunkaya ve Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Altunkaya, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret ederek konu hakkında bilgilendirmede bulundular.

Bu görüşmenin ardından Cüneyt Biçer isminde karar kılan Çorum Belediyespor Yönetimi öğlen saatlerinde Cüneyt Biçer ile resmi imzayı attırdı. İmza töreninde konuşan Başkan Ömer Balaban, Cüneyt Biçeri’in takıma katkı sağlayacağına inandıkları için anlaştıklarını söyledi ve anlaşmanın iki tarafada hayırlı olmasını diledi.

İmza töreninde konuşan kırmızı siyahlı takımın yeni teknik patronu Cüneyt Biçer ise camianın hedefini bildiklerini bu hedefe ulaşmak içi ellerinden gelenin en iyisini yaparak bu hedefe ulaşmaya çalışacaklarını söyledi. Bugünden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacaklarını belirten Biçer anlaşmanın iki tarafada hayırlı olmasını diledi.

Yarın yeni takımı ile ilk antrenmanına çıkacak olan Cüneyt Biçer’in tüm yardımcılarıda dışardan, Biçer’in ekibinde antrenör olarak Nadir Arıkan, Birant Yurttaş ve Fatih Aktürk görev yaparken kaleci antrenörü olarak ise Cem Yılmaz görev yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER