‘Yönetim istifa’ sloganlarına büyük tepki

‘Şampiyon olsakta olmasakta merak etmeyin sezon sonunda bırakacağım’

‘Yönetim istifa’ sloganlarına büyük tepki

HALİL ÖZTÜRK

Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan, 1461 Trabzon maçının son dakikalarında bazı taraftarların ‘Yönetim İstifa’ tezahüratlarına tepki gösterdi ve bugün istifa etmemesinin nedenini kendisine inanan taraftarı ve futbolcuları yalnız bırakmamak olduğunu belirterek ‘Sezon sonunda şampiyon olsakta olmasakta başkanlığı bırakacağım. Benim ismim üzerinden Çorumspor’u yıpratmaya çalışanlar rahat olsunlar bu takımı ve camiayı üzmesinler’ dedi.
Başkan Özcan dünki maçın ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi ‘Yeni Çorumspor ailesine saygılarımla. Öncelikle bugün sahamızda oynanan 1461 Trabzon maçında sergilenen coşkulu oyun, bol pozisyon ve mücadele gücünün en üst seviyelerde olması nedeni ile başta teknik ekibimize, sahada galibiyet golünü bulamamış olsalar da futbol adına tüm doğruları yapan terini son damlasına kadar akıtan futbolcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.


Maçtan önce tesislere gelerek takımımıza olağanüstü destek veren tesislerden stada gidişinde kullandığı güzergahı cehenneme çevirerek takımımıza moral ve destek veren maç sırasında son düdüğe kadar biran olsun susmadan tribünleri bayram yerine çeviren cefakar ve fedakar Büyük Çorumspor taraftarlarına sonsuz teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.


Bugün sahada oynanan güzel oyunun galibiyetle sonuçlanmamasının verdiği büyük üzüntünü dışında maç sonunda taraftarlarımızın ‘Yönetim İstifa’ diye bağırmaları şahsımı derinden üzmüştür. Zira yaklaşık 10 yıldır bu liglerde Çorum Belediyespor adıyla mücadele eden şampiyonluk yolunda hiç bir varlık gösteremeyen 14 maç üst üste galibiyet alamayan, taraftarın tek isteği olan Çorumspor ismini bu liglerde yaşatmaya cesaret dahi edemeyen hiç başkana bu tribünler ‘Yönetim İstifa’ diye bağırmamıştır. Henüz ligin 19. haftası oynanmış ve takımımız play-off’un içerisinde 4. sıradaki yeri koruyor olmasına rağmen ‘Yönetim İstifa’ seslerinin mağbedimizde yükselmesi manidardır.
Her defasında ısrarla altını çizerek değindiğim şampiyonluk haricindeki her türsü sonuçda istifa edeceğimi açıklamama rağmen henüz 19 haftalık bir başkana istifa diye bağrılmasının acımasızlık olduğunu düşünmekle birlikte şahsıma yakışan taraftarın isteğine kulak verip bugün istifa etmektir.


Ancak, biliyorum ki tek sevdamız Çorumspor isminden rahatsız olanlar yine aynı senaryoları hayata geçirerek Çorumspor’umuzu hatırlamak dahi istemediğimiz eski günlere döndürmek adına ellerinden geleniyapacaklardır. Bu nedenle karakterime, yaşam tarzıma ve Fatih Özcan duruşuna ters düşsede Yeni Çorumspor’u bana inanan ve güvenen cefakar taraftarlarımızı sezon sonunda kupayı Çorum’a getirecek olan futbolcu kardeşlerimi yalnız bırakmamak adına bugün kulaklarımda çınlayan ‘Yönetim İstifa’ seslerini kan içip kızılcıt şerbeti içtim diyerek sineye çekiyor ve yoluma devam ediyorum.
Sosyal Medya hesabımdan Fatih Özcan ismine alarjisi olanlara birkez daha yüksek sesle ilan ediyorum. Artık Yeni Çorumspor’u üzmeyin. Fatih Özcan ismi üstünden bu takıma zarar vermeyin. Vazgeçin artık şu kötü emellerinizden. Yüzlerce defa söyledim yine söylüyorum, şampiyon yapsam da yapmasam da sezon sonunda yeni Çorumspor başkanlığını bırakacağım. Korkmayın rahat olun söz veriyorum sezon sonunda Fatih Özcan olmayacak’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 16:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Kırçı
Murat Kırçı - 4 yıl Önce

Çok uzun zamandır çorumspora Böyle Bir Başkan Gelmedi Bu şehrin Takımı için çok özverili çalışıyor
Bende maçta idin çorumspor tek kale maç oynadı 2 vuruş kale direklerinde patladı
Alt yapıdan genç oyuncu oynatmak her babayiğidin harcı değildir oynattı ve Başarılı Bir genç kazandı çorumspor rakip hiçde yabana atılacak bir takım değildi o sebeble Başkan sakın Ha sakın Bırakma

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Bu adam giderse kimi getireceksiniz eyy bazı taraftarlar.Var mı bu takımı alacak babayiğıt.Amatöre kadar gideriz.Siz istediniz bazı taraftarlar.Aha da gidiyo.Bulun bakalım daha iyisini.

seyyah
seyyah - 4 yıl Önce

bu başkanı eleştiriken sen bu takım için ne yaptın.akıllı olun çorumspor diye bir takım kalmaz arkadaşlar.

ÜNALLAR19
ÜNALLAR19 - 4 yıl Önce

FATİH BAŞKAN İNADINA GİTME KAL.SAVAŞMAYA DEVAM ET.SENDE GİDERSEN YENİ ÇORUMSPOR'DA KALMAYACAK TARİH OLACAK...TEK SEVGİMİZ ORTAK NOKTAMIZ YENİ ÇORUMSPOR OLSUN.

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Ya Başkan içinin güzelliği dışına vurmuş güzel insansın daha öncede yazmıştım bu memlekette insanların mutsuzluğundan mutlu olan insanlarla dolu şampiyon ol emin ol çevrende dahi birsürü üzülen olur ha egolarını tatmin edeceksen git Ankara'da bir sürü üçüncü lig takımı var onlara Başkan ol bu şehirin gerçeklerinı adamlar bel başkanlığı adaylığı için neler yapıyorlar görmüyormusun işine gücüne bak bu şehir hak etmiyor bit üst ligi

mustafa karaaytu
mustafa karaaytu - 4 yıl Önce

ya başkan bırak bagırsınlar onlar bagırdı diye hemen vazmı geçeceksin ben şahsım olarak sana güveniyorum ben bir çorumspor sevdalısıym hiç çorumda ikamet etmeme ragmen oturdugum illerin bir çık liğde temsilcileri olmasına ragmen ben bir çorumspor sevdalısıyım insan sevdasından vazgecermi lütfen sizde geçmeyin.

Üç hilal
Üç hilal - 4 yıl Önce

DOĞRULARI SÖYLEMEK GEREKİRSE YAPAMADINIZ BU İŞİ NEDEN Mİ YÖNETİM KARARLAR ALIP VERMEDİ İDARİ YÖNDEN 2 KİŞİ VERDİ KARARLARI ,OYUNCU VE HOCA KARARLARI YANLIŞTI,TAKIMDA BİTİK ARTIK FAYDALI BİLE OLAMAYAN BİR FUTBOLCU YA TESLİM OLDUNUZ ÇOĞU KARARLARI O VERDİ ÇOK ÇABUK YÖNETİCİ HARCADINIZ İSTİFASINI İSTEDİNİZ,İŞİN HEP ŞHOV BÖLÜMÜNDE OLDUNUZ ÇORUMUN İLERİ GELENLERİNİ OLUMSUZ KARARLARLA İLETİŞİM KURAMADINIZ, ( çünkü hep ben bilirim,ben yaparım ben merkezli oluşunuz kimseyi takmadınız)TAKIM İÇİ DENGELERİ İYİ KURAMADINIZ VE BUNLAR SAHAYA YANSIDI SABIRR GÖSTEREMEDİNİZ ,SAHA SONUÇLARI DA GELMEYİNCE BAŞARISIZ TABLO OLUŞTU DAHASI OLUŞTURDUNUZ BİZCE GEREĞİNİ YAPMA DÜŞÜNCENİZ YERİNDE BİR KARAR

Tevfik
Tevfik - 4 yıl Önce

Yapamadınız başkan bu işi insanlara hep ŞAMPİYON olacağız vaadiyle laflarıyla oyaladınız hep hocalara yüklediniz kötü gidişleri kendinize toz kondurmadınız her yıl 3-4 hoca gitti geldi aralarında çok çok iyi hocalarda vardı ama hep hocalara topçulara buldunuz hataları kendinize hiç bakmadınız asıl sorun buralarda işte ayrılma kararınız olabilir her zaman başka birileri olur o gelir olay bu kadar basit


SIRADAKİ HABER