U 15 Liginde grup maçları tamamlandı. Play-off heyecanı bu hafta sonu başlıyor. A grubundan Çorum Anadolu FK ve Maviay Gençlikspor, B grubundan ise Hattuşa Gençlikspor ve Mimar Sinan Gençlikspor takımları final grubuna yükseldi.

Arıcı’dan Ju Jitsu antrenmanına ziyaret Arıcı’dan Ju Jitsu antrenmanına ziyaret

A grubunda son hafta maçlarında kayıpsız lider Çorum Anadolu FK takımı İskilipgücüspor’u 5-1 yenerek grubu 5 maçta 15 puanla lider olarak tamamladı. Maviay Gençlikspor ise son maçında Alaca Belediyespor deplasmanında 3-1 kazanarak ligi 9 puanla ve ikinci olarak tamamlayarak final grubu biletini aldı. HE Kültürspor ise Sungurlu Belediyespor deplasmanında 3-0 galip gelmesine karşın Maviay’ın kazanması ile final grubu şansını kaçırdı.

B grubunda ise final grubuna haftalar önce garantileyen Hattuşa Gençlikspor ile Mimar Sinan arasındaki zorlu maçı 2-1 kazanan Hattuşa takımını beşte beş yaparak 15 puanla lider olarak final grubuna yükseldi. Mimar Sinan ise 12 puanla grup ikincisi olarak final grubuna yükseldi. Osmancık Belediyespor Çorumspor’u 4-1 yenerek ligi 6 puanla üçüncü bitirirken Gençlerbirliği ise Osmancık Kandiberspor deplasmanında 4-2 kazanarak 6 puanla dördüncü sırada ligi tamamladı.

Final Grubu pazar günü başlıyor

U 15 Liginde final grubunda heyecan pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak. İtfaiye sahasında oynanacak ilk hafta maçlarında saat 13’de Çorum Anadolu FK ile Mimar Sinan Gençlikspor saat 14.45’de ise Hattuşa Gençlikspor ile Maviay Gençlikspor takımları karşılaşacak. Final grubunda ikinci maçlar 1 Kasım çarşamba üçüncü maçlar ise 5 Kasım pazar günü oynanacak. İkinci devre 12 Kasım pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak 15 Kasım çarşamba günü beşinci maçlar oynanırker 19 Kasım pazar günü oynanacak maçlar sonunda şampiyon belli olacak.