HALİL ÖZTÜRK

Alaca Belediyesi, B Gençler Puanlı Atletizm il birinciliğinde şampiyon olan Alaca Şehit Nedim Tuğaltay Lisesi’ne malzeme desteği.

Geçtiğimiz günlerde yapılan il birinciliğinda takım halinde şampiyon olan Alaca Şehit Nedim Tuğaltay Lisesi, İdareci, Öğretmen ve sporcuları Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz’ı makamında ziyaret ettiler ve kupayı götürdüler.

Başkan Muhammet Eyvaz, Alaca Şehit Nedim Tuğaltay Lisesi idareci, beden eğitimi öğretmeni ve sporcularını elde ettikleri bu başarıdan dolayı kutladı. İlçenin gelişiminin sporun öneminin çok büyük olduğunu belirten Eyvaz, ‘İlçemizde sporun gelişimi için elimizden gelen katkıyı vermeye çalışıyoruz. Böyle başarılı sonuçlarda bizleri fazlası ile mutlu ediyor. Bu çocuklarımıza katılacakları ve Çorum’u temsil edecekleri grup müsabakalarında başarılar diliyorum’ dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Eyvaz’a atletizm takımının önümüzdeki günlerde Samsun’da yapılacak yarışmalarda ilçelerini ve illerini temsil edeceklerini belirterek kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Belediye Başkanı Muhammed Eyvaz sporculara Çorum’u temsil edecekleri yarışmalarda kullanabilmeleri ve daha başarılı sonuçlar almaları için ayakkabı ve eşorfman hediye etti.